Bronzos medaliai Vankuveryje papuošė Suomijos ledo ritulininkų krūtines

Suomiai džiaugiasi apdovanojimais
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Suomiai džiaugiasi apdovanojimais.
Šaltinis: BNS
0

Vankuverio olimpinių žaidynių vyrų ledo ritulio turnyro bronzą iškovojo Suomijos rinktinė.

Prieš ketverius metus Turine pagrindiniame finale žaidę Suomijos ledo ritulininkai šeštadienį dvikovoje dėl trečios vietos tik sėkmingai sužaidę ketvirtą kėlinį rezultatu 5:3 (1:0, 0:3, 4:0) įveikė pirmą kartą tarp keturių pajėgiausių olimpinio turnyro komandų patekusią Slovakijos ekipą.

Du įvarčius nugalėtojams pelnė Ollis Jokinenas (46:41, 48:41), po vieną – Samis Salo (18:50), Niklas Hagmanas (45:06) ir Valtteris Filppula (59:49).

Slovakijos rinktinėje pasižymėjo Marianas Gaborikas (29:56), Marianas Hossa (35:38) bei Pavolas Demitra (38:45).

Pagrindiniame XXI olimpinių žaidynių finale, kaip ir prieš aštuonerius metus Solt Leik Sityje, žais Kanados ir JAV rinktinės.

Kanadiečiai paskutinį kartą olimpiniais čempionais tapo 2002-aisiais, o JAV rinktinė – prieš 30 metų – 1980-aisiais.