Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Bushido Hero's“ turnyras Vilniuje: Lietuvos kovotojai davė į kaulus užsieniečiams

Turnyro akimirka
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Turnyro akimirka
Šaltinis: 15min
0
A A

Šeštadienio vakarą Vilniaus „Siemens“ areną kaitino geriausių Lietuvos ir pasaulio bušido ir MMA kovotojų dvikovos. Per vieną vakarą žiūrovai išvydo net 13-a kovų, kuriose netrūko įspūdingų momentų. Tai buvo ir pirmojo Lietuvos bušido čempiono Kęstučio Smirnovo atsisveikinimas su profesionaliomis varžybomis. Iš viso lietuviai laimėjo aštuonias kovas bei atidarymo kovą, du kartus triumfavo užsieniečiai ir du kartus kovos pasibaigė lygiosiomis.

Prisijunkite prie daugiau kaip 11 tūkst. sporto mėgėjų – tapkite 15min.lt sporto grupės nariu „Facebook“ tinkle. Spauskite LIKE.

Sausakimšoje „Siemens“ arenoje renginys prasidėjo atidarymo kova tarp Martyno Jasiūno ir svečio iš Lenkijos Dawido Mirkowskio. 71 kg svorio kategorijos kovoje teisėjų sprendimu pergalę šventė Martynas Jasiūnas. Po atidarymo kovos žiūrovus pradžiugino „Naujųjų pupyčių“ pasirodymas.

Visi 22 vakaro kovotojai buvo iškilmingai pristatyti aidint garsiems žiūrovų plojimams.

Pirmoji kova tarp lenko Piotro Trzesniewskio ir Herkaus Lukošiūno baigėsi lygiosiomis. Kovotojai grūmėsi 71 kg svorio kategorijoje pagal KOK taisykles.

Antrojoje kovoje susitiko japonas Jouou Date ir Karolis Buslys. Šioje kovoje pagal MMA Bušido taisykles prireikė papildomo raundo. Po jo vietos žiūrovų nusivylimui į viršų kilo Japonijos kovotojo ranka.

Trečią kovą pagal KOK taisykles 65 kg svorio kategorijoje laimėjo Martynas Danius, kuris rezultatu 2:1 palaužė lenką Janą Lodziką.

Ketvirtoji kova vyko tarp Moldovos kovotojo Stanislavo Renitcos ir Deivido Danylos. Teisėjų sprendimu šią kovą rezultatu 2:1 laimėjo Moldovos kovotojas.

Penktojoje kovoje pagal MMA taisykles susitiko Karolis Szalowskis iš Lenkijos ir Mindaugas Veržbitskas. Po gana lengvos kovos pergalę šventė lietuvis.

Šešta kova pagal KOK taisykles vyko tarp olando Matthiaso Ibbsa ir Karolio Liukaičio. Rezultatu 2:1 kovą laimėjo lietuvis.

Septintoje kovoje pasirodė Tomas Pakutinskas, kuris kovėsi su latviu Jurijumi Višinskiu. Kovotojas pakeitė negalėjusį atvykti Turkijos kovotoją. Akivaizdu, kad latvis kovai nesirengė, nes M.Pakutinskas per 19 sekundžių nokautavo varžovą ir šventė lengvą pergalę.

Aštuntoje kovoje žiūrovai stebėjo paskutinį legendinio Kęstučio Smirnovo pasirodymą. Teisėjų sprendimu lietuvio kova su norvegu Ingaru Storsve buvo verta lygiųjų. Lietuvos bušido federacijos prezidentas Donatas Simanaitis Lietuvos kovotojui įteikė juodojo diržo penktąjį daną.

Pirmasis Lietuvos bušido čempionas 38-erių metų Kęstutis Smirnovas paskelbė, kad tai buvo jo paskutinė kova: „Buvau patyręs avariją ir daug traumų, kurios man neleidžia kovoti taip, kaip noriu. Nusprendžiau, kad geriau baigti karjerą. Tai paskutinė mano kova. Laikas užleisti vietą jaunesniems kovotojams.“

Devinta kova vyko tarp Igno Baryso ir japono Date Kazuki. Po atkaklios kovos pagal ZST Bušido taisykles pergalę teisėjai skyrė lietuviui.

Dešimtojoje kovoje susitiko Juanas Martinezas iš Ispanijos ir skandalais pagarsėjęs Remigijus Morkevičius. Po efektingos kovos pergalę šventė R.Morkevičius.

Vienuolikta kova vyko tarp olando Jordanno Pikeuro ir Tado Jonkaus. Rezultatu 2:1 kovą laimėjo lietuvis Tadas Jonkus.

Paskutinėje vakaro kovoje susitiko Pavelas Voroninas iš Moldovos ir Sergejus Maslobojevas. Lietuvis be vargo susitvarkė su varžovu ir pergalingai užbaigė vakarą.

Atidarymo kova, – 71 kg KOK taisyklės

Dawidas Mirkowskis (Lenkija) – Martynas Jasiūnas (Lietuva)

Pirma kova, – 71 kg KOK taisyklės

Piotras Trzesniewskis (Lenkija) – Herkus Lukošiūnas (Lietuva)

Antra kova, – 62 kg MMA Bušido taisyklės

Jouou Date (Japonija) – Karolis Buslys (Lietuva)

Trečia kova, KOK taisyklės – 65kg

Janas Lodzikas (Lenkija) – Martynas Danius (Lietuva)

Ketvirta kova, KOK taisyklės – 65 kg

Stanislavas Renitca (Moldova) – Deividas Danyla (Lietuva)

Penkta kova, MMA Bušido taisyklės – 77 kg.

Karolis Szalowskis (Lenkija) – Mindaugas Veržbitskas (Lietuva)

Šešta kova, KOK taisyklės – 83 kg.

Matthias Ibbsa (Nyderlandai) – Karolis Liukaitis (Lietuva)

Septinta kova, MMA Bušido taisyklės + 93 kg.

Jurijus Višnevskis (Latvija) – Tomas Pakutinskas (Lietuva)

Aštunta kova, MMA Bušido taisyklės  -86 kg.

Ingaras Storsve (Norvegija) – Kęstutis Smirnovas (Lietuva)

Devinta kova, ZST Bušido taisyklės -67 kg.

Date Kazuki (Japonija)     – Ignas Barysas (Lietuva)

Dešimta kova, KOK taisyklės -67 kg.

Juanas Martosas Matinezas (Ispanija) – Remigijus Morkevičius (Lietuva)

Vienuolikta kova, KOK taisyklės -71 kg

Jordannas Shaggy Pikeuras (Nyderlandai) – Tadas Jonkus (Lietuva)

Dvylikta kova, KOK taisyklės + 93 kg.

Pavelas Voroninas (Moldova) – Sergejus Maslabojevas (Lietuva)

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką