„Capitals“ iki NHL pusfinalio liko žingsnis (video)

A.Ovečkinas garsėja grubiu žaidimu
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / A.Ovečkinas pelnė du įvarčius.
0

Ketvirtose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės varžybų Rytų konferencijos ketvirtfinalio rungtynėse reguliariojo sezono nugalėtojas Vašingtono „Capitals“ klubas trečiadienį svečiuose 6:3 (1:1, 1:1, 4:1) nugalėjo Monrealio „Canadiens“ ledo ritulininkus bei pirmauja serijoje iki keturių pergalių 3:1.

Praėjusią savaitę pirmąjį ketvirtfinalio mačą namuose „Capitals“ ledo ritulininkai varžovams po pratęsimo pralaimėjo 2:3 (1:1, 0:0, 1:1, 0:1), o antrosiose rungtynėse po pratęsimo iškovojo pergalę – 6:5 (1:2, 1:2, 3:1, 1:0). Trečiąjį serijos mačą pirmadienį išvykoje Vašingtono komanda laimėjo 5:1 (0:0, 4:0, 1:1).

Dviems įvarčiais prie pergalės trečiadienį prisidėjo Aleksandras Ovečkinas (08:10 ir 51:09) bei Mike'as Knuble'as (39:53 ir 57:33), vienu – Jasonas Chimera (52:01) bei Nicklas Backstromas (59:49).

Arenos šeimininkų gretose įvarčiai pasižymėjo Mike'as Cammalleris (09:12), Brianas Gionta (35:42) ir Dominicas Moore'as (58:42).

Penktąsias Rytų konferencijos ketvirtfinalio serijos rungtynes Vašingtone ekipos žais penktadienį.