Laisvas žodis nereiškia palaidas.  Prenumeratai iki - 60%
2010 04 18

„Capitals“ išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą (video)

Antrosiose NHL Stenlio taurės varžybų Rytų konferencijos ketvirtfinalio rungtynėse reguliariojo sezono nugalėtojas Vašingtono „Capitals“ klubas šeštadienį namuose po pratęsimo 6:5 (1:2, 1:2, 3:1, 1:0) nugalėjo Monrealio „Canadiens“ ledo ritulininkus bei išlygino serijos iki keturių pergalių rezultatą 1:1.
Rungtynėse netrūko vyriškos kovos
Rungtynėse netrūko vyriškos kovos / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pirmąjį ketvirtfinalio mačą ketvirtadienį namuose „Capitals“ ledo ritulininkai varžovams po pratęsimo pralaimėjo 2:3 (1:1, 0:0, 1:1, 0:1). Tris įvarčius nugalėtojams pelnė Nicklas Backstromas (38:23, 49:47 ir 60:31), po vieną – Ericas Fehras (10:21), Aleksandras Ovečkinas (42:56) bei Johnas Carlsonas (58:39).

Trim įvarčiais svečių gretose pasižymėjo Andrejus Kosticynas (07:58, 31:06 ir 37:44), vienu – Brian Gionta (01:00) bei Tomašas Plekanecas (54:54).

Trečiąsias bei ketvirtąsias Rytų konferencijos ketvirtfinalio serijos rungtynes Monrealyje komandos žais pirmadienį ir trečiadienį.