„Capitals“ išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą (video)

Rungtynėse netrūko vyriškos kovos
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Rungtynėse netrūko vyriškos kovos
Šaltinis: BNS
0

Antrosiose NHL Stenlio taurės varžybų Rytų konferencijos ketvirtfinalio rungtynėse reguliariojo sezono nugalėtojas Vašingtono „Capitals“ klubas šeštadienį namuose po pratęsimo 6:5 (1:2, 1:2, 3:1, 1:0) nugalėjo Monrealio „Canadiens“ ledo ritulininkus bei išlygino serijos iki keturių pergalių rezultatą 1:1.

Pirmąjį ketvirtfinalio mačą ketvirtadienį namuose „Capitals“ ledo ritulininkai varžovams po pratęsimo pralaimėjo 2:3 (1:1, 0:0, 1:1, 0:1). Tris įvarčius nugalėtojams pelnė Nicklas Backstromas (38:23, 49:47 ir 60:31), po vieną – Ericas Fehras (10:21), Aleksandras Ovečkinas (42:56) bei Johnas Carlsonas (58:39).

Trim įvarčiais svečių gretose pasižymėjo Andrejus Kosticynas (07:58, 31:06 ir 37:44), vienu – Brian Gionta (01:00) bei Tomašas Plekanecas (54:54).

Trečiąsias bei ketvirtąsias Rytų konferencijos ketvirtfinalio serijos rungtynes Monrealyje komandos žais pirmadienį ir trečiadienį.