2010 02 25

Čiuožimo trumpuoju taku estafetės olimpiados auksas ir rekordas – Kinijos sportininkėms

Vankuverio žiemos olimpinių žaidynių trumpojo treko varžybų 3 000 metrų moterų estafetės auksą iškovojo Kinijos rinktinė. Ji pasiekė ir naują planetos rekordą.
Kinės laimėjo auksą ir pasiekė planetos rekordą
Kinės laimėjo auksą ir pasiekė planetos rekordą. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Nugalėtojų laikas – 4 minutės 06,610 sekundės – naujas šios rungties pasaulio rekordas. Ankstesnis planetos rekordas (4:07,179) nuo 2008-ųjų tapo pat priklausė Kinijos atstovėms.

Olimpiados sidabro medalius iškovojo Kanados ekipa (4:09,137), bronza tenkinosi JAV komanda (4:14,081), o estafetės finalo favoritės Pietų Korėjos čiuožėjos buvo diskvalifikuotos.