Publikuota: 2009 vasario 4d. 15:48

Cuche – vyriausias pasaulio čempionas

D.Cuche iškovojo pirmą pasaulio čempionato aukso medalį.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / D.Cuche iškovojo pirmą pasaulio čempionato aukso medalį.

Prancūzijoje vykstančiame pasaulio čempionate trečiadienį didžiojo slalomo rungtį laimėjo Didier Cuche. 34 metų šveicaras tapo vyriausiu planetos čempionu per visą kalnų slidinėjimo varžybų istoriją.

Planetos pirmenybių nugalėtoju D.Cuche tapo būdamas 34 metų ir 172 dienų. Tai pirmasis jo karjeroje pasaulio čempionato auksas. 2007 metais šveicaras pasaulio kalnų slidinėjimo pirmenybėse didžiojo slalomo rungtyje pelnė bronzos medalį.

Trasą nugalėtojas trečiadienį įveikė per 1 min. 19,41 sek. Ir 0,99 sek. Aplenkė sidabro apdovanojimą iškovojusį 26 metų italą Peterį Fillą, o bronzos medaliu turėjo tenkintis 26 metų norvegas Akselis Lundas Svindalas. Pastarasis nuo nugalėtojo atsiliko 1,02 sek.

Kultūra

Neįgaliojo vežimėlyje sėdintis Audrius Kalvėnas: „Slenkstis – svarbiau už žmogų“

24sek

J.Valančiūnas – apie atsarginio vaidmenį ir Lietuvos rinktinės šansus Kinijoje

Aktualu

K.Girnius: užsiauginti reitingą iki prezidento rinkimų S.Skvernelis galimybių nebeturi

Pasaulis kišenėje

Ispanijos pakrantė: Valensijoje vietoj ramybės – triukšmas ir liepsnos

Verslas

Dovanoju pinigų savo vaiko auklėtojai: galima ar kyšis?

„Vieni vartai“: nacionalinio stadiono cirkas, A lygos gelbėjimo planas ir Čempionų lyga

Gyvenimas

„Emocijos“. Netikėtai kojų netekęs Tadas po iškęsto pragaro gyvenimą skyrė sportui

24sek

„Žalgirio“ pralaimėjimo miražas: pražūtinga riba, kurios pasekmės gali pasijusti balandį

Prieššventinės automobilių spūstys Vilniuje

Solveiga Mykolaitytė ir Simona Starkutė įsiamžino gundančioje kalėdinėje fotosesijoje

Gyvenimas

Nenorite pirkti dovanų? 10 idėjų pagaminti jų patiems

Maistas

Vytaro Radzevičiaus „Pasaulio puodai“: viščiukas tabaka. O gal tapaka? Tiks ir Kalėdų stalui!

Po 2 metų Tenerifėje Andrius Butkus kraustosi į Ameriką: „Noriu daryti tai, ką moku geriausiai“

Aktualu

Litvakas Saadia Bahatas: „Pirmą karo dieną buvau išsigandęs vaikas, antrą – jau suaugęs vyras“

Gyvenimas

Raktininko Alvydo istorijos apie žvejų pamestus raktus, šiurpinančius radinius už durų ir įžymybių dovanas

Gyvenimas

Šventinis stilius (2): keturi stilistės pasiūlymai vakarui su draugais mieste

N-18 Vardai

Argentiną drebina sekso skandalas: 16-metę „Bjauriojo ančiuko“ aktorę išprievartavo serialų žvaigždė

Sportas

Kas nutiko Rūtai Meilutytei? Kinijoje ją pasivijo problemos

Aktualu

JAV teisėjas pripažino B.Obamos sveikatos apsaugos reformą prieštaraujančia konstitucijai