2018 04 03

D.Neverauskas prisidėjo prie dar vienos pergalės, o „Pirates“ išlieka nenugalėti

Lietuvos beisbolo žvaigždė Dovydas Neverauskas toliau sėkmingai įrodinėja, kad „Pittsburgh Pirates“ trenerių sprendimas įtraukti jį į pagrindinę ekipos sudėtį buvo teisingas.
Joshas Bellas ir Dovydas Neverauskas
Joshas Bellas ir Dovydas Neverauskas / „Scanpix“ nuotr.

Debiutinėse MLB sezono rungtynėse prie pergalės prieš „Detroit Tigers“ solidžiu žaidimu prisidėjęs lietuvių metikas puikiai sužaidė ir pirmadienio vakaro rungtynėse.

„Pittsburgh Pirates“ sunkioje kovoje įveikė „Minnesota Twins“ rezultatu 5:4. Lietuvis aikštėje pasirodė šeštojo kėlinuko pabaigoje, kai „Pirates“ praleido keturis taškus iš eilės ir iššvaistė turėtą solidžią persvarą.

Būtent D.Neverauskas sustabdė „Minnesota Twins“ spurtą. Nepaisant to, kad praleido į bazę Jasoną Castro, su likusiais varžovų mušėjais D.Neverauskas ir besiginantys „Pirates“ žaidėjai susitvarkė užtikrintai.

Lietuvis buvo pakeistas aštuntojo kėlinuko pradžioje, o „Pirates“ persvara buvo išsaugota.

Geriausiu rungtynių žaidėju tapo „Pirates“ startinis metikas Jamesonas Taillonas, kuris iki „Twins“ atsakomojo spurto buvo net 16 kartų išmetęs atmušančius Minesotos beisbolininkus. 9 kartus jis tai padarė tiksliais savo metimais gaudytojui.

Keturias pergales iš eilės iškovoję „piratai“ šiuo metu yra Nacionalinės lygos lentelės viršuje, kur pirmąją vietą dalinasi su vienais sezono favoritų – „Washington Nationals“.

Artimiausias serijos su „Minnesota Twins“ rungtynes „Pirates“ žais naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį.