TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Daina Gudzinevičiūtė užsitikrino tvirtą palaikymą LTOK prezidento rinkimuose

Daina Gudzinevičiūtė
Fotodiena/Alfredo Pliadžio nuotr. / Daina Gudzinevičiūtė
Šaltinis: 15min
0
A A

Lietuvos sporto federacijų sąjunga (LSFS), vienijanti 76-ioms sporto šakoms atstovaujančias federacijas, išreiškė palaikymą kandidatei į Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidento postą olimpinei čempionei Dainai Gudzinevičiūtei.

LSFS prezidiumas sulaukė D. Gudzinevičiūtės prašymo prisistatyti, išdėstyti siūlomą programą ir pagrindines veiklos gaires. Išklausę kandidatės pasisakymą susirinkimo dalyviai diskutavo kokie pagrindiniai darbai turėtų būti atlikti artimiausiu metu.

„LSFS prezidiumas sulaukė tik vienos kandidatės noro prisistatyti ir pateikti programą. Diskusijos metu sutarta, jog trūko LTOK veiklos viešumo ir skaidrumo. Taip pat aptartas ir priešiškumas, kuris buvo atsiradęs tarp LTOK ir KKSD, o tai nėra sveika visai sporto visuomenei. Prezidiumas atviru balsavimu vienbalsiai palaikė D. Gudzinevičiūtės kandidatūrą“, – teigė LSFS prezidentas Rimantas Kveselaitis.

Prisistatydama kandidatė pabrėžė, jog daugiau nei dešimt metų vadovavusi LTOK sportininkų komisijai turėjo galimybės pamatyti opiausias ir skaudžiausias šios organizacijos problemas, kurias kartu su stipria komanda ketina spręsti.

„Per daugiau nei du dešimtmečius buvo sukurtas LTOK veiklos modelis, tačiau jis nebuvo tobulinamas atsižvelgiant į besikeičiančią aplinką ir poreikius. Manau, jog atėjo laikas atsinaujinti ir žengti kokybinį žingsnį į priekį, ką su nauja komanda, kurios sudėtis iki rinkimų liks paslaptimi, ir stengtumėmės padaryti“, – sakė D. Gudzinevičiūtė.

LSFS priklauso 76-ių Kūno kultūros ir sporto departamento pripažintų sporto šakų federacijos, išskyrus olimpines sporto šakas – krepšinį, lengvąją atletiką, kerlingą (akmenslydį) ir golfą. LSFS šiuo metu yra daugiau nei 35-ios olimpinių sporto šakų federacijos, kurios dalyvaus LTOK generalinėje asamblėjoje ir balsuos prezidento rinkimuose. Balsavime LSFS turės apie 70 balsų, o rinkimų rezultatus lems 103 balsų pasiskirstymas.

„Pastaruoju metu buvo pastebima labai nemaloni tendencija, kuomet prasidedant rinkiminėms kovoms buvo bandoma supriešinti federacijas ir sukiršinti federacijų atstovus. Tokios situacijos iki šiol dar niekada nėra buvę. Palaikome D. Gudzinevičiūtės kandidatūrą, kuri užtikrins stabilumą ir dialogą tarp visų sportu besirūpinančių organizacijų“, – sakė R.Kveselaitis.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką