2012 04 05

Dar viena nesėkmė: be olimpinio kelialapio Lietuvos dviratininkės liko ir komandinėse persekiojimo lenktynėse

Australijoje vykstančiose planetos dviračių treko pirmenybėse tik vienuoliktą vietą komandinėse persekiojimo lenktynėse užėmė ir be olimpinio kelialapio liko Lietuvos rinktinė – Vilija Sereikaitė, Aušrinė Trebaitė bei Vaida Pikauskaitė.
Vilija Sereikaitė
Vilija Sereikaitė / „Scanpix“ nuotr.

Lietuvės atrankoje 3 km distanciją įveikė per 3 minutes 25,656 sekundės ir aplenkė tik Japonijos (3:31,165), Honkongo (3:37,952) bei Lenkijos (diskvalifikuota) ekipas.

Primename, jog trečiadienį be olimpinio kelialapio komandinio sprinto rungtyje liko ir Simona Krupeckaitė bei Gintarė Gaivenytė.

Aukso medalius moterų 3 km persekiojimo lenktynėse iškovojo britės Danielle King, Laura Trott ir Joanna Rowsell.

Ketvirtadienį finale D. Britanijos dviratininkių rinktinė distanciją įveikė per 3 minutes 15,720 sekundės bei pagerino anksčiau atrankoje pasiektą rezultatą (3:16,850).

Tai jau ketvirtasis D. Britanijos dviratininkių triumfas šioje rungtyje, kuri planetos pirmenybėse debiutavo 2008 metais bei olimpine rungtimi tik šią vasarą Londone.

Sidabro medalius iškovojo australės Annette Edmondson, Melissa Hoskins ir Josephine Tomič (3:16,943), kurios finale turėjo pripažinti bričių pranašumą.

Bronza tenkinosi kanadietės Tara Whitten, Jasmin Glaesser bei Gillian Carleton (3:19,529), kurios važiavime dėl trečiosios vietos aplenkė ketvirtojoje pozicijoje likusias Naujosios Zelandijos dviratininkes – Lauren Ellis, Jaime Nielsen ir Alison Shanks (3:19,847).