Darius Lelėnas
LLRF nuotr. / Darius Lelėnas
Šaltinis: BNS
0

Šeštą rezultatyvų perdavimą 38-ose Slovakijos ledo ritulio čempionato reguliariojo sezono rungtynėse atliko Darius Lelėnas, o 21-ą pergalę iškovojęs lietuvio Trenčino „Dukla” (62 tšk.) klubas trylikos komandų turnyre iš septintosios vietos pakilo į šeštąją.

Sekmadienį namuose „Dukla” ledo ritulininkai 4:3 (1:0, 2:1, 1:2) įveikė šeštąją poziciją praradusią „MHC Martin” (62 tšk.) komandą.

Po rezultatyvaus Lietuvos rinktinės puolėjo perdavimo pirmojo kėlinio viduryje (11:52) įvartį pelnė Stanislavas Fatyka.

Be šešių rezultatyvių perdavimų, D. Lelėno sąskaitoje per 38 šio sezono rungtynes – 4 įvarčiai bei 8 baudos minutės.

Likusius įvarčius nugalėtojams sekmadienio mače pelnė Robertas Tomikas (31:11), Oliveris Džurišas (32:10) ir Viliamas Čacho (50:49).

Įvarčių autoriai svečių gretose – Jiržis Polakas (26:35), Guntis Dzerinis (44:49) bei Lukašas Havelas (56:29).

Slovakijos čempionate su 83 taškais po 40 rungtynių pirmauja HC „Košice” ledo ritulininkai.

Temos: 1 Slovakija