TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Darius Kasparaitis – ant ledo su mažaisiais klaipėdiečiais

Darius Kasparaitis Klaipėdoje mokė jaunuosius ledo ritulininkus.
Darius Kasparaitis Klaipėdoje mokė jaunuosius ledo ritulininkus.
Šaltinis: 15min
0
A A

Penktadienį ir šeštadienį Klaipėdoje viešėjo ledo ritulininkas Darius Kasparaitis. Jis savo patirtimi dalijosi su mažaisiais uostamiesčio ledo ritulio žaidėjais. D.Kasparaitis neslėpė, jog džiaugtųsi, jei ir jo atžalos domėtųsi ledo rituliu.

Penktadienį D.Kasparaitis ant ledo su 7–14 metų vaikais praleido porą valandų, dar valandą skyrė šeštadienį, mat tą pačią dieną vakare jis iškeliauja į Ventspilį, iš kur grįš namo – į Švediją, kur šiuo metu gyvena su šeima.

„Atvažiavau, paprašė pačiuožti su vaikais. Lietuvoje būnu dažnai, kai yra galimybė pačiuožti su jaunimu, su malonumu tai darau. Daugiausia būnu Elektrėnuose, Klaipėda toli, – kalbėjo D. Kasparaitis, – Kol kas galiu padėti ledo rituliui – pasidalinti savo patirtimi, pamokyti mažus vaikus, kaip reikia dirbti. Vaikams smagu, kai atvažiuoja žmogus, kuris žaidė aukštame lygyje. Treneriui jie pasakojo, kad labai pavargo, stengėsi. Man norisi, kad jie svajotų, tai jiems suteiktų motyvacijos. Gal iš visų šitų berniukų bent keli žais aukšiausioje lygoje“. 

Jei mano vaikai pasirinks sporto kelią, padėsiu savo patirtimi, galimybėmis. Norisi, kad jie būtų olimpiniai čempionai, – neslėpė D.Kasparaitis. 

Jis neslėpė, jog tėvai, svajojantys apie savo atžalas profesionaliame ledo ritulio sporte, turėtų vaikus siųsti į mokyklas užsienyje. „Tėvai nenori vaikų paleisti”, – sakė suprantantis D.Kasparaitis.

Jis džiaugėsi, kad ledo ritulio sportas pamažu vystosi. Teigė maloniai nustebęs, kuomet sužinojo, jog mėgėjiškai ledo ritulį žaidžia vyrai ir Gargžduose, ir Šilutėje, kituose mažesniuose miestuose. „Malonu žiūrėti, kad domisi sportu. Tačiau vis tiek jį reikia kelti, reikia specialistų turėti. Reikia ir man dažniau atvažiuoti dalintis patirtimi“, – kalbėjo sportininkas.

Dirbtų treneriu

D.Kasparaitis neatmetė galimybės, jog ateityje dirbs treneriu, nes treniruoti vaikus jam labai patinka. „Man pačiam vaikystėje pasisekė, turėjau gerą trenerį, buvo dar sovietų laikai. Man patinka mokyti, treniruoti, parodysiu vaikams, kiek galėsiu. Žinoma, tam reikia daugiau laiko“, – sakė profesionalas. Jis net neabejojo – jei dirbti treneriu pakviestų Amerikoje, iškart sutiktų. „Kažką reikia pradėti, pensijoje  40-ies metų būti nesinori“, – sakė jis.

Darius Kasparaitis Klaipėdoje mokė jaunuosius ledo ritulininkus.
Darius Kasparaitis Klaipėdoje mokė jaunuosius ledo ritulininkus.

Šiuo metu Švedijoje gyvenantis sportininkas artimiausius du metus ketina praleisti Amerikoje. Jei ne kelionė anapus Atlanto, jis teigė būtų ėmęsis Lietuvos ledo ritulio prezidento pareigų. „Manęs prašė, bet aš nepasiruošęs tai daryti. Negyvenu Lietuvoje ir tai sunku. Jei Švedijoje gyvenčiau, būtų arčiau, bet išvyksiu į Ameriką“, – sakė jis.

D.Kasparaitis turi tris dukras ir sūnų, kuriam sekmadienį sukanka dveji. „Mano vaikai nežaidžia, trys dar maži, viena didelė. Sportininko kelias sunkus, bet jei gerai papuoli, tas kelias dėkingas, gali padėti žmonėms. Jei vaikai pasirinks kelią, padėsiu savo patirtimi, galimybėmis. Norisi, kad jie būtų olimpiniai čempionai“, – neslėpė D.Kasparaitis. 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką