2013 08 26

Daugiadienėse dviratininkų lenktynėse „Baltic Chain Tour“ iš lietuvių geriausiai sekėsi Žydrūnui Savickui, kuris finišavo trečias

Sekmadienį sostinėje startavusiose daugiadienėse „Baltic Chain Tour“ dviratininkų lenktynėse sėkmingiausiai iš lietuvių pasirodė Žydrūnas Savickas, kuris bendroje įskaitoje buvo trečias.
Dviračių lenktynės
Dviračių lenktynės / BFL/Vyginto Skaraičio nuotr.

Lietuvos dviratininkas 25 sekundes pralaimėjo tik lenktynių nugalėtojui vokiečiui Philippui Walslebenui bei vos 2 sekundes rusui Ivanui Savickiui.

Keturioliktas lenktynėse finišavo Tomas Vaitkus („Orica GreenEDGE“), septynioliktas – Martynas Maniušis („Doltcini Flanders“), aštuonioliktas – Marius Bernatonis („Team 3M“), 53-ias – Paulius Šiškevičius, 63-ias – Darijus Džervus („Doltcini Flanders“):

1. Philipp Walsleben (Vokietija) 22 val. 29 min. 29 sek.
2. Ivan Savickij (Rusija) atsiliko 2 sek.
87. Artur Kovš (Rusija) 36:43

Šeštąjį 152,4 km etapą laimėjo latvis Andris Smirnovas (3:15:10). Kartu su pagrindine grupe finišavęs T.Vaitkus buvo penktas, M.Bernatonis – šešioliktas, M.Maniušis – 21-as, P.Šiškevičius – 25-as, Ž.Savickas -45-as, o 25 sekundes pralaimėjęs lyderiams D.Džervus buvo 82-as.