2011 09 06

Daugiadienių dviratininkių lenktynių Prancūzijoje prologe Svetlana Pauliukaitė pirmadienį finišavo 37-a

Pirmadienį Prancūzijoje startavusių daugiadienių dviratininkių lenktynių „Tour Cycliste Feminin International de l'Ardeche“ prologe 37-ąją vietą užėmė „Forno D'Asolo Colavita“ komandai atstovaujanti Svetlana Pauliukaitė.
Svetlana Pauliukaitė

Lietuvos dviratininkė 2,4 km atskiro starto lenktynėse 18,89 sekundės pralaimėjo prologo nugalėtojai švedei Emiliai Fahlin:

1. Emilia Fahlin (Švedija)                 3 min. 09,10 sek.
2. Leire Olaberria Dorronsoro (Ispanija) atsiliko 00,32 sek.