Dešimtasis rezultatyvus Dainiaus Zubraus perdavimas ir antroji iš eilės „Devils“ pergalė (visi rezultatai, video)

Dainius Zubrus (dešinėje) pelnė du įvarčius.
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Dainius Zubrus (dešinėje) pelnė du įvarčius.
Šaltinis: BNS
0

Dešimtą rezultatyvų perdavimą 42-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse atliko Dainius Zubrus, o Rytų konferencijos ir absoliutus lygos autsaideris lietuvio Naujojo Džersio „Devils“ (26 tšk.) klubas iškovojo antrą pergalę iš eilės.

Penktadienį svečiuose „Devils“ ledo ritulininkai 5:2 (4:1, 0:1, 1:0) įveikė devynioliktą pralaimėjimą per 45 mačus patyrusią bei antrąją vietą Rytų konferencijoje užimančią Tampos „Lightning“ (57 tšk.) komandą.

Po rezultatyvaus 32-ejų metų lietuvio perdavimo įvartį pirmojo kėlinio viduryje (09:19) pelnė Brianas Rolstonas ir svečiai išsiveržė į priekį 2:1.

Pats Lietuvos ledo ritulininkas per nepilnas 19 žaidimo minučių (18:41) nė karto nemetė į varžovų vartus ir išvengė baudos minučių.

Be dešimties rezultatyvių perdavimų, D. Zubraus sąskaitoje šiame NHL sezone per 42 mačus – 6 įvarčiai bei 31 baudos minutė.

Likusius įvarčius „Devils“ ekipai pelnė Ilja Kovalčiukas (07:59 ir 53:40), Patrikas Eliašas (11:44) bei Travisas Zajacas (15:54).

Arenos šeimininkų gretose įvarčiais pasižymėjo Stevenas Stamkosas (05:06) ir Martinas St. Louisas (34:55).