Su biatlonininke Diana Rasimovičiūte siejamos nemenkos viltys Vankuverio olimpiadoje.
Alfredo Pliadžio nuotr. / Diana Rasimovičiūtė
Šaltinis: BNS
0

Pietų Korėjoje vykstančiame planetos biatlono čempionate moterų 12,5 km bendro staro lenktynėse sekmadienį Diana Rasimovičiūtė aplenkė dvi varžoves ir finišavo 28-ta.

Lietuvos biatlonininkė penkis kartus suklydo šaudykloje bei distanciją įveikė per 37 minutes 43,3 sekundės.

D.Rasimovičiūtė finiše 3 minutes 25 sekundės pralaimėjo antrą aukso medalį šiose pirmenybėse iškovojusiai rusei Olgai Zaicevai (34:18,3), kuri suko du baudos ratus.

Be to, 30-metė O.Zaiceva su komandos draugėmis laimėjo estafetės varžybas, buvo antra 15 km asmeninėse lenktynėse ir iškovojo bronzos medalį sprinte.

Sidabras sekmadienį atiteko slovakei Anastasijai Kuzminai (+7,5 sek.), bronza – švedei Helenai Jonsson (+12,3 sek.).

Pasaulio čempionė 15 km asmeninėse lenktynėse vokietė Kati Wilhelm šįsyk suko net septynis baudos ratus ir liko paskutinė – 30-a.