Publikuota: 2009 birželio 13d. 13:45

Diana Žiliūtė dviratininkių lenktynių Ispanijoje antrajame etape užėmė antrą vietą

Dviratininkė Diana Žiliūtė
„Scanpix“ nuotr. / Dviratininkė Diana Žiliūtė

Ispanijoje 22-ą kartą vykstančių tarptautinių daugiadienių „Iurreta-Emakumeen Bira“ dviratininkių lenktynių antrajame etape antra finišavo „Safi-Pasta Zara Titanedi“ komandos narė Diana Žiliūtė.

92 km penktadienį D. Žiliūtė numynė per 2 valandas 33 minutes 59 sekundes ir tik finišo tiesiojoje į priekį praleido etapą laimėjusią ir lydere bendroje įskaitoje tapusią britę Nicole Cooke.

Kartu su pagrindine grupe finišavo ir kitos dvi Lietuvos dviratininkės - Rasa Leleivytė („Safi-Pasta Zara Titanedi“) finišavo aštunta, o Edita Pučinskaitė („Gauss Rdz Ormu-Colnago“) užėmė keturioliktą vietą:

1. Nicole Cooke (D. Britanija)       2 val. 33 min. 59 sek.
...
106.Linda Van Rijen (Olandija)     atsiliko 17 min. 52 sek.

Bendroje įskaitoje iš lietuvių aukščiausiai pakilusi Edita Pučinskaitė užima septintą vietą.

1 minutę ir 9 sekundes atsiliekančios nuo pirmaujančios Nicoles Cooke lietuvės Diana Žiliūtė bei Rasa Leleivytė užima atitinkamai 28 ir 29 vietas:

1. Nicole Cooke (D. Britanija)       4 val. 33 min. 39 sek.