TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Didelio meistriškumo Panevėžio sportininkams – papildomos savivaldybės premijos

Lenktynių akimirka
Luko Balandžio nuotr. / Lenktynių akimirka
Šaltinis: BNS
0
A A

Panevėžio miesto savivaldybės taryba ketvirtadienį patvirtino Premijų skyrimo didelio meistriškumo miesto sportininkams ir jų treneriams už sporto laimėjimus tvarką bei premijų dydžius.

Naująja tvarka numatytos iš miesto biudžeto skiriamos piniginės premijos sportininkams ir jų treneriams už laimėjimus aukšto lygio tarptautinėse varžybose – olimpinėse žaidynėse, pasaulio ir Europos čempionatuose, Pasaulio ir Europos taurės varžybose, jaunimo olimpinėse, parolimpinėse, kurčiųjų žaidynėse, neolimpinių sporto šakų pasaulio žaidynėse, universiadose, pasaulio neįgaliųjų čempionatuose, žaidynėse, pranešė miesto savivaldybė.

Išskiriamos dvi premijų dydžių grupės. Pirmoji – už laimėjimus olimpinėse sporto šakose (rungtyse), antroji – olimpinių sporto šakų neolimpinėse rungtyse, neolimpinėse sporto šakose ir neįgaliųjų sporte.

Pirmosios grupės didžiausios premijos teks olimpinių žaidynių laimėtojams ir prizininkams.

Už pirmą vietą numatoma 30 tūkst. litų, antrą – 20 tūkst. litų, trečią – 10 tūkst. litų, ketvirtą – 5 tūkst. litų, penktą – 4 tūkst. litų, šeštą – 3 tūkst. litų, septintą – 2 tūkst. litų, aštuntą – 1 tūkst. litų.

Pirmųjų šešių pasaulio čempionato vietų laimėtojams bus skiriama atitinkamai 10, 7, 4, 3, 2 ir 1 tūkst. litų.

Už tris pirmąsias Pasaulio taurės varžybų vietas – 5, 3 ir 2 tūkst. litų. Europos čempionato aukso, sidabro ir bronzos laimėtojams – 7, 5 ir 2 tūkst. litų, jaunimo olimpinių žaidynių, Europos taurės varžybų – 3, 2 ir 1 tūkst. litų.

Už antrojoje premijų dydžių grupėje numatytų renginių pirmos, antros ir trečios vietos laimėjimus iš miesto biudžeto bus skiriama: pasaulio čempionato, parolimpinių, kurčiųjų žaidynių – 5, 3 ir 2 tūkst. litų, Europos čempionato, neolimpinių sporto šakų pasaulio žaidynių, universiados, pasaulio neįgaliųjų čempionato, žaidynių (sporto šakų, įtrauktų į parolimpinių, kurčiųjų žaidynių programas, pasaulio čempionatų) – 4, 2,5 ir 1 tūkst. litų, Europos neįgaliųjų čempionato (sporto šakų, įtrauktų į parolimpinių, kurčiųjų žaidynių programas, Europos čempionatų), specialiųjų olimpiados žaidynių – 3, 2 ir 1 tūkst. litų.

Sportininką parengusį trenerį ketinama apdovanoti 50 proc. sportininkui skiriamos sumos dydžio premija. Jeigu sportininką rengė keli treneriai, ši premija jiems bus padalijama.

Kūno kultūros ir sporto duomenimis, šiemet jau buvo išmokėta 20 tūkst. litų dviratininkei Simonai Krupeckaitei ir jos treneriui Dmitrijui Leopoldui už laimėjimus pasaulio dviračių treko čempionate bei pasaulio dviračių treko taurės varžybose.

Anot savivaldybės, už rezultatus spalio 19-21 dienomis vykusiame Europos dviračių treko čempionate šiuo metu 47,5 tūkst. litų reikėtų skiti S.Krupeckaitei, Gintarei Gaivenytei, Vilijai Sereikaitei, Aušrinei Trebaitei ir Vaidai Pikauskaitei, o Rūtai Brazdžionytei – už sidabro medalį Europos kyokušin karatė čempionate.        

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Premija Panevėžys
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką