2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
2020 08 30

Dvigubų garantijų sekmadienis didžiausio Lietuvos pokerio turnyro atrankose

Tik šiandien, rugpjūčio 30-ą dieną, organizatoriai dvigubina garantijas visose didžiausio Lietuvos gyvo pokerio festivalio atrankose. Dvigubi priziniai fondai garantuoti tiek didžiuosiuose atrankų finaluose, tiek bilietus į šiuos finalus dalinančiuose satelituose.
Asociatyvi nuotr.
Asociatyvi nuotr.

Iki didžiausio gyvo pokerio renginio Lietuvoje lieka apie pusantro mėnesio. Virš 50 žaidėjų jau yra užsitikrinę vietas spalio 8-18 dienomis Vilniaus „Olympic Casino“ pokerio klube vyksiančioje fiestoje, bet laimingų interneto atrankų laimėtojų bus ir dar gerokai daugiau. Šiemet, kaip ir praėjusiais metais, festivalio pagrindinio turnyro garantija – €100,000.

Šiandien visų atrankinių turnyrų garantijos dvigubinamos! 21:00 prasidedančiame „€10 Rebuy“ finale garantuojama net 10 bilietų į „Žvejo Iššūkį“, kurių kiekvienas vertas €220. Dar bent 4 tokios pat vertės bilietus išsidalins 22:00 prasidedančio „€25 Freezeout“ finalo žaidėjai. Taigi, šįvakar paaiškės dar mažiausiai 14 gyvo turnyro dalyvių.

Garantijos dvigubėja ir mažesniuose satelituose, kuriuose kovojama dėl vietų vakaro finaluose. 19:00 startuojantis „€1 Rebuy“ satelitas išdalins ne įprastus 5, o net 10 bilietų į „€10 Rebuy“ finalą. O 20:00 prasidedančios „€4 Freezeout“ atrankos stipriausieji pelnys 4 bilietus į „€25 Freezeout“ finalą. Tuo tarpu dar mažiau investuoti norintys žaidėjai gali rinktis 18:00 prasidedantį „Freebuy“ satelitą, kur 2 laimingieji pelnys „€10 Rebuy“ bilietus.

Jei galvojote išmėginti save didžiausio Lietuvoje gyvo pokerio turnyre, bet niekaip neprisiruošdavote – šis sekmadienis tam yra idealus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką