2017 04 16

Dviratininkas G.Kaupas lenktynėse Maroke – aštuntas

Lietuvos dviratininkas Gediminas Kaupas („Staki – Technorama“) Maroke vykstančių 30-ų daugiadienių lenktynių „Tour du Maroc“ (UCI II kategorija) devintame etape šeštadienį finišavo su pagrindine grupe ir užėmė aštuntą vietą.
Gediminas Kaupas
Gediminas Kaupas / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Nugalėjo amerikietis Luke'as Keoughas („UnitedHealthcare“). Jis 138,2 km nuvažiavo per 3 val. 44 sek. (vid. greitis – 45,88 km/h). Nugalėtojo laikas įskaitytas 2-83 vietas užėmusiems dviratininkams. G.Kaupo komandos draugas Paulius Šiškevičius (+40 sek.) finišavo 88-as.

Lyderiu išliko marokietis Anassas Aitas El Abdia („UAE Emirates“). G. Kaupas (+30.34) bendroje įskaitoje užima 20-ą, o P.Šiškevičius (+41.59) – 41-ą vietas.

Iš 113-os startavusių dviratininkų klasifikuoti 92.

Dešimties etapų lenktynės baigsis sekmadienį.

28-erių metų G.Kaupas antrame etape buvo septintas, o trečiame – šeštas. 23-ejų metų P. Šiškevičius ketvirtame etape užėmė devintą, septintame – aštuntą, o aštuntame – pirmą vietas.

1987 metais visą šių lenktynių prizininkų pakylą užėmė Lietuvos dviratininkai: pirmas buvo Artūras Kasputis, antras – Vasilijus Špundovas, o trečias – Jonas Romanovas.