2017 05 01

Dviratininkas Rojus Adomaitis Lenkijoje finišavo dešimtas

Lenkijoje vykstančių daugiadienių jaunimo (iki 23-ejų metų) dviračių lenktynių „Carpathian Couriers Race“ (UCI II kategorija) pirmame etape sekmadienį klaipėdietis Rojus Adomaitis (Lietuvos rinktinė) finišavo dešimtas.
Rojus Adomaitis
Rojus Adomaitis / Tomo Gaubio nuotr.

Nugalėjo italas Alessandro Pessotas („DT CT Friuli“). Jis 167,5 km nuvažiavo per 3 val. 54 min. 1 sek. (vid. greitis – 42,946 km/h) ir 88 dviratininkų grupę aplenkė 3 sek. Venantas Justas užėmė 36-ą, Justas Beniušis – 38-ą, Kasparas Punkrys (+8.07) – 94-ą, o Arvydas Birenis nefinišavo.

V.Lašinis pirmame kalnų finiše (17-as km) ir pirmame tarpiniame sprinto finiše (22-as km) buvo antras.

Lyderiu tapo A.Pessotas. Po prologo ir pirmo etapo R.Adomaitis (+15 sek.) užima 14-ą, V. Lašinis (+17 sek.) – 20-ą, J.Beniušis (+17 sek.) – 22-ą, o K.Punkrys (+8.33) – 93-ią vietas. Iš 107-ių startavusių dviratininkų klasifikuoti 96.

19-20 metų dviratininkų įskaitoje R.Adomaitis yra trečias, V.Lašinis – septintas, o J.Beniušis – aštuntas.

Komandų įskaitoje Lietuvos rinktinė užima septintą vietą. Klasifikuotos 22 ekipos.