2017 06 12

Dviratininkė Katažina Sosna šventė pirmą pergalę šį sezoną

Lietuvos dviratininkė Katažina Sosna („Torpado-Südtirol-International“) džiaugiasi pirmąja pergale šį sezoną. 26-erių metų atletė sekmadienį įtikinamai laimėjo Italijoje, Trentino - Alto Adidžės regione, vykusias kalnų dviračių maratono varžybas „100 km dei Forti“.
Katažina Sosna

K.Sosna maršrutą įveikė per 4 val. 59 min. 18 sek. ir antrą vietą užėmusią italę Jessicą Pellizzaro („Rudy Project Pedali di Marca“) aplenkė 21 min. 45 sek. Trečią vietą užėmė kita italė Simona Mazzucotelli („GS Massi Supermercati“, +30.39).

K.Sosna birželio 18 dieną dalyvaus „GF Citta di Poppi“ varžybose Italijoje, Toskanos regione, o birželio 24-25 dienomis – pasaulio kalnų dviračių maratono čempionate Zingene (Vokietija).

„Šiuo metu savijauta gera. Pasaulio čempionatas yra vienos keisčiausių varžybų, todėl kol kas nieko neprognozuoju. Svarbiausia – susikaupti ir kovoti iki galo. Didžiausias noras – laimėti ir išgirsti Lietuvos himną!“, – teigė K.Sosna.

Katažina pasaulio kalnų dviračių maratono pirmenybėse dalyvaus trečią kartą. 2015 metais pasaulio čempionate ji buvo 13-a, o pernai – 17-a. Praėjusiais metais Lietuvos dviratininkė Europos kalnų dviračių maratono čempionate iškovojo bronzos medalį.