Publikuota: 2018 sausio 20d. 22:16

Dviratininkei S.Krupeckaitei – pasaulio taurės varžybų Minske sidabras

Simona Krupeckaitė
Tomo Gaubio nuotr. / Simona Krupeckaitė

Lietuvos dviratininkė Simona Krupeckaitė savo gausią trofėjų kolekciją papildė dar vienu apdovanojimu. Lietuvos dviračių treko rinktinės lyderė Minske (Baltarusija) vykstančio 2017-2018 metų sezono pasaulio treko taurės varžybų paskutiniojo, penktojo, etapo moterų sprinto rungtyje šeštadienį iškovojo sidabro medalį.

Panevėžietė galutinėje pasaulio taurės sprinto įskaitoje užėmė trečią vietą.

Šios rungties 2016 m. Europos čempionė ir triskart pasaulio vicečempionė pusfinalyje 2-0 nugalėjo olandę Laurinę van Riessen, kuri 2010 m. Vankuverio žiemos olimpinių žaidynių greitojo čiuožimo varžybose yra iškovojusi bronzą.

Finale S. Krupeckaitė 1-2 nusileido geriausiai atrankoje pasirodžiusei vokietei Paulinei Grabosch.

Pastaroji laimėjo pirmąjį važiavimą, o antrajame tašką pelnė Lietuvos dviratininkė. Trečiajame važiavime Simona kaire puse praleido varžovės ataką ir jos nebepavijo.

Kovoje dėl bronzos belgė Nicky Degrendele 2-0 įveikė L. van Riessen. Pusfinalyje Belgijos dviratininkė 0-2 pralaimėjo P. Grabosch.

Miglė Marozaitė tarp 22 dalyvių buvo dešimta.

Galutinėje pasaulio taurės varžybų sprinto įskaitoje iš penktos vietos į trečią pakilusi S.Krupeckaitė surinko 1350 taškų.

Pirmą vietą iškovojo L.van Riessen, pelniusi 1525 taškus. Antra liko Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių, triskart pasaulio ir dukart Europos sprinto čempionė vokietė Kristina Vogel (1500 tšk.).

M.Marozaitė (950 tšk.) tarp 55 klasifikuotų dviratininkių – septinta.

„Scanpix“ nuotr./Simona Krupeckaitė, Paulinei Grabosch ir Nicky Degrendele

Verslas

Valstybės žemėje šeimininku pasijutęs Kelių direkcijos vadovas: aš tik prižiūrėjau aplinką

Sportas

Olimpinę čempionę nešiojusio žirgo istorijos pabaiga – ar bus ištrauktas iš mėsmalės?

Aktualu

Bernardas Gailius: Naujasis prezidentas gali daug pakeisti. Tik ar norės?

Verslas

Ūkininko po liūčių laukė dvigubas smūgis: atėmė paramą ir skyrė baudą

Aktualu

Tabore sučiuptų narkomanų gydymo metadonu rezultatai: 0,5 mln. Eur neišleista „dozėms“

Pasaulis kišenėje

Tirpstantis Šveicarijos ledynas atidengė kalnuose paliktą lėktuvą ir įsimintiną jo istoriją

„Mercury“ apdovanojimai: laimėjus grupei „Wolf Alice“, Lily Allen puolė į ašaras – pasijuto apvogta