Dviratininkų lenktynių Portugalijoje 4-ajame etape Ramūnas Navardauskas liko tarp autsaiderių

Ramūnas Navardauskas
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Ramūnas Navardauskas
Šaltinis: BNS
0

41-ą kartą Portugalijoje vykstančių penkių dienų „Volta ao Algarve“ daugiadienių dviratininkų lenktynių ketvirtajame etape 157-as finišavo ir bendrojoje įskaitoje į 70-ą vietą nukrito „Cannondale-Garmin Pro Cycling Team“ komandos narys Ramūnas Navardauskas.

Lietuvos dviratininkas šeštadienį 212 km distancijos finiše 16 minučių bei 36 sekundes pralaimėjo ketvirtojo etapo nugalėtojui australui Richie'iui Porte'ui, aplenkusiam lenką Michalą Kwiatkowskį bei ispaną Ioną Izagirre'ą:

1. Richie Porte (Australija) 5 val. 55 min. 34 sek.
2. Michalas Kwiatkowskis (Lenkija) atsiliko 3 sek.
3. Ionas Izagirre (Ispanija) 6
4. Geraintas Thomasas (D. Britanija) 9
5. Michaelas Woodsas (Kanada) 13
...
157. Ramūnas Navardauskas 16:36
167. Carlosas Ribeiro (Portugalija) 24:38

Bendrojoje lenktynių įskaitoje po keturių etapų R.Navardauskas lyderiui britui Geraintui Thomasui pralaimi jau 19 minučių ir 40 sekundžių:

1. Geraintas Thomasas (D.Britanija) 15 val. 30 min. 33 sek.
2. Michalas Kwiatkowskis (Lenkija) atsilieka 27 sek.
3. Tiago Machado (Portugalija) 1:11
4. Richie Porte (Australija) 1:14
5. Luisas Leonas Sanchezas (Ispanija) 1:18