2011 05 08

Edvinas Krungolcas pasaulio taurės varžybų trečiajame etape užėmė ketvirtą vietą

Vengrijoje vykstančių šiuolaikinės penkiakovės pasaulio taurės varžybų trečiajame etape vyrų finale Edvinas Krungolcas surinko 5796 taškus ir užėmė ketvirtą vietą.
Edvinas Krungolcas
Edvinas Krungolcas. / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Pekino olimpinių žaidynių vicečempionas E.Krungolcas sekmadienį buvo trečias fechtavimosi (928 tšk.) rungtyje, plaukime užėmė 19-ą (1240 tšk.) vietą, jojime buvo 18-as (1176 tšk.), o kroso ir šaudymo rungtyje – šeštas (2452 tšk.).

Lietuvos šiuolaikinės penkiakovės atstovą Vengrijos sostinėje aplenkė tik trečiojo etapo prizininkai – čekas Davidas Svoboda (5824 tšk.), ukrainietis Pavlo Tymoščenka (5804 tšk.) ir Woojinas Hwangas (5800 tšk.) iš Pietų Korėjos.

Kitas finale startavęs lietuvis Paulius Aleksandravičius surinko 5620 taškų ir užėmė devynioliktąją vietą tarp 36-ių finalo dalyvių.