2014 05 13

Egidijus Juodvalkis 68-ąja vieta startavo daugiadienėse dviratininkų lenktynėse Nyderlanduose

Lietuvis Egidijus Juodvalkis pirmadienį startavo daugiadienėse dviratininkų lenktynėse Nyderlanduose. Devintą kartą rengiamos daugiadienės lenktynės „Royal Smilde Olympia's Tour“ prasidėjo prologu Hoofddorpo mieste.
Egidijus Juodvalkis
Egidijus Juodvalkis / „Team3M“ nuotr.

„Team3M“ komandai atstovaujantis E.Juodvalkis 4 km prologą įveikė per 4 min ir 35 sek ir užfiksavo 68 rezultatą. Lietuvis nuo nugalėtojo olando Coeno Vermeltfoorto iš „Cyclingteam de Rijk“, kuris prologo trasą įveikė per 4 min 14 sek,  atsiliko 21 sekundę.

Geriausiai prologe iš „Team3M“ komandos pasirodė belgas Christophe'as Sleursas, kuris nugalėtojui nusileido 17 sek ir užėmė 50 vietą. Antradienį dviratininkų laukia pirmasis etapas, kuriame reikės įveikti 114 km iš Ulfto į Gendringe'ą.