„Energija“ įveikė Daugpilio „Latgale“

Elektrėnų „Energija“
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Elektrėnų „Energija“ turnyro lentelėje pakilo į pirmą vietą.
0

Antradienį Vilniaus „Siemens“ arenoje Elektrėnų „Energijos“ ledo ritulio klubas žaidė atvirojo Latvijos čempionato rungtynes. Palaikomi 2,5 tūkst. sirgalių elektrėniškiai po baudinių serijos rezultatu 4:3 privertė pasiduoti Daugpilio „Latgale“ komandą ir šešių ekipų turnyro lentelėje pakilo į pirmą vietą.

Pirmą įvartį 9 min. po Šarūno Suhomlino ir Jono Vikniaus rezultatyvių perdavimų įmušė Vytautas Jegelavičius (9:09). Tačiau „Latgale“ klubas nebuvo linkęs atiduoti iniciatyvos varžovams į
rankas ir po 24 sek. įsivyravo lygybė. Pasižymėjo Eduards Bullitis (09:33), teigiama pranešime spaudai.

Antrą „Energijos“ įvartį pelnė rezultatyviausias pirmenybių žaidėjas Dalius Vaiciukevičius po tikslių Martyno Šliko ir Šarūno Kuliešiaus perdavimų (25:51). Po minutės Nerijaus Dauksevičiaus ginamus vartus nuginklavo Albertas Bulošas (26:50) ir rezultatas tapo vėl lygus.

Trečiame kėlinyje Denisas Martjušovas (54:01) išvedė „Latgle“ ekipą į priekį. Iki mačo pabaigos likus trims minutėms Andrius Židkovas (56:59) tiksliu smūgiu išlygino rezultatą ir išplėšė pratęsimą.

Nuskambėjus finalinei mačo sirenai buvo nuspręsta mušti baudinius. Jų serijoje sėkmė lydėjo „Energiją“. Abu baudinius lietuvių ekipai pelnė Šarūnas Kuliešius, o „Latgale“ gretose pasižymėjo tik lietuvis Egidijus Bauba.

Kitas rungtynes „Energijos“ klubas žais šį savaitgalį išvykoje su SK „Liepajas-Metalurgs 2“ komanda.