Publikuota: 2009 spalio 26d. 10:29

„Energijos“ nesėkmė po atkaklios kovos

Elektrėnų „Energija“
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Elektrėnų „Energija“ turnyre Lenkijoje liko ketvirta.

Elektrėnų „Energijos“ ledo ritulininkai Lenkijos mieste Krokuvoje vykusiame Žemyninės taurės turnyre liko ketvirtoje vietoje.

Sekmadienį paskutiniosiose keturių komandų C grupės rungtynėse mūsų šalies atstovai rezultatu 5:7 (0:4, 3:2, 2:1) pralaimėjo aikštės šeimininkei Krokuvos „Cracovia“ ekipai, kuri iškovojusi visas tris pergales pateko į trečiąjį etapą.

Pirmame kėlinyje lenkai surengė tikrą vartų šturmą ir pasiekė net keturis įvarčius. Po pertraukos „Energijos“ žaidimas atsigavo. Jau 7 min. po Martyno Šliko rezultatyvaus perdavimo įvartį pelnė Andrius Židkovas. 11 min. elektrėniškiai antrąkart nuginklavo „Cracovia“ komandos vartus. Po Petro Nausėdos rezultatyvaus perdavimo pasižymėjo Aivaras Bendžius. 16-ą antro kėlinio minutę Martynas Šlikas sumažino atsilikimą iki 2 įvarčių (Dauliaus Vaiciukevičiaus rezultatyvus perdavimas).

Vis dėlto paskutinėmis minutėmis lenkams pavyko pralaužti kietą lietuvių gynybą ir padidinti skirtumą – 6:3. Trečiame kėlinyje elektrėniškiai apsukų nemažino ir du sukius smeigė ritulį į oponentų vartus – 42:45 minutę pasižymėjo Dalius Vaiciukevičius, o 52:42 minutę Sergejus Ivanunšikinas.

Likus 30 sek. Iki dvikovos pabaigos švieslentėje degė rezultatas – 5:6. Siekdami išlyginti rezultatą „Energijos“ atstovai pasodino vartininką N.Dauksevičių ir vietoj jo išleido šeštą žaidėją. Vis dėlto kiekybine persvara „Energija“ nepasinaudojo ir suklydę praleido įvartį.

Priminsime, jog penktadienį „Energija“ per pratęsimą 2:3 (0:0, 0:0, 2:2, 0:1) nusileido Tartu „Kalev-Valk“ (Estija) klubui, nors trečio kėlinio viduryje pirmavo 2:0, o šeštadienį 1:4 (0:1, 0:2, 1:1) suklupo prieš Karagandos „Sary-Arka Karaganda“ (Kazachstanas) komandą.

„Energijos“ trenerio Rimanto Sidaravičiaus komentaras:

„Po nesėkmės su estais gimė nauja komanda, kuri iki tol tik treniravosi. Tai buvo pamokanti nesėkmė. Kiekvienas turnyras atneša nemažai naudos. Mūsų jaunimas stipriai patobulėjo. Žaidėjai labai pavargo. Šeštadienį laukia sunkios dvikovos su HK „Ogre“ klubu. Iki tol nespėsime atgauti jėgų. Fizinis nuovargis praeina tik po poros savaičių. Tai gali atsiliepti rezultatui. Svarbiausia yra charakteris.“

Aktualu

Vilnius kaip Gailestingumo miestas: pasaulis tai žino, tik patiems lietuviams reikia suvokti

Aktualu

Iš Lietuvos ir Vatikano diplomatinių santykių istorijos. Dovana popiežiui Pijui XI

Verslas

Penkis šimtukus gavęs abiturientas dabar minta korepetitoriaus duona ir apie emigraciją negalvoja

Aktualu

Pirmoji popiežiaus diena: penkios įsimintiniausios citatos

Popiežiaus vizitas Aktualu

Popiežius Pranciškus Lietuvos jaunimui: negražus gyvenimas stovint prieš veidrodį

Susitikimų su popiežiumi vietos ir programa

Aktualu

Selemonas Paltanavičius: esame viena labiausiai grybaujančių Europos tautų

Aktualu

Popiežius ir vėl nustebino: netikėtai išėjo pasisveikinti su susirinkusiaisiais

Julia Roberts išnuomoja namą Malibu: pas žvaigždę gyventi galima už 10,5 tūkst. dolerių per mėnesį

Gyvenimas

Garsus treneris R.Neverdauskas miestą iškeitė į kaimą, o kartingus – į alpakas

Aktualu

Stiprus vėjas tapo košmaru regatos jūroje dalyviams: sraigtasparnis gelbėja įgulas, ieško dingusių tėvo ir sūnaus

Aktualu

Sukčių laiškai „iš Nyderlandų“: Kauno įmonės reikalaujama sumokėti už KET pažeidimą

Hospiso, kurį netikėtai aplankė popiežius, vadovė: „Jaučiu didžiulį dėkingumą Dievui“

Pasaulis kišenėje

Kroatijos pakrantės subtilybės: nuostabu, bet netikėkit, kad čia rojus žemėje

Popiežiaus Pranciškaus sutiktuvėse – ir žinomi žmonės: „Negalėjome praleisti istorinio įvykio“

15min recenzija Kultūra

Filmas „Knygynas“: popierinė istorija su iliustracijomis