„Energijos-Orakulo“ ledo ritulininkai į Latviją keliauja revanšo

Dvikovos akimirka
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / „Energijos-Orakulo“ ledo ritulininkai.
0

Praeitų metų pirmasis spalio savaitgalis skaudžiai pažymėtas Elektrėnų „Energijos–Orakulo“ istorijoje. Tąkart komanda išvyko į du susitikimus su „HS Riga/LSPA“ ir „SMScredit.lv“ komandomis. Abu susitikimai Lietuvos komandai baigėsi skaudžiais pralaimėjimais minimalia persvara.

Šį savaitgalį laukia identiška išvyka. Sausio 15 dieną „Energija–Orakulas“ susitinka su turnyro autsaideriais „HS Riga/LSPA“, o sausio 16 laukia daug rimtesnis išbandymas su ketvirtoje turnyrinės lentelės pozicijoje esančia „SMScredit.lv“ komanda.

Pergalės skonį pajutusią ir vis geresnį žaidimą demonstruojančią Elektrėnų komandą su abiem priešininkais sieja nemalonūs prisiminimai. Bet apie kiekvieną iš jų atskirai.

HS Riga/LSPA

Paskutiniuoju metu kaip ant bangos žaidžiančiam „Energijos–Orakului“ tai principinė dvikova. Komandos šiemet jau buvo susitikusios sezono pradžioje. Tą kartą po skaudžių rungtynių, pasibaigusių pratęsimu, 5:4 pergalę šventė Rygos komanda.

Sausio 15 dieną pamatysime ar Elektrėnų komanda sugebės pratęsti savo pergalių seriją prieš nieko nebeturinčius prarasti Rygos ledo ritulio mokyklos auklėtinius.

„SMScredit.lv“

Daug galingesnis varžovas Elektrėnų komandos laukia sekmadienį, sausio 16 dieną. „SMScredit“ komanda, ankstesniuose sezonuose žaidusi Rygos „Concept“ pavadinimu, šiemet su trylika pergalių per dvidešimt varžybų įsitvirtino tarp keturių geriausių turnyro komandų.

„Energija–Orakulas“ turi nuoskaudų ir šiai komandai. Šiemet abi komandos šiemet jau susitiko du kartus ir abu kartus išsiaiškinti nugalėtojui prireikė pratęsimų. Abu pratęsimus išplėšė Elektrėnų ledo ritulininkai. Pirmąjį, tą komandai nelaimingą spalio savaitgalį, Antonas Korneičiukas, o antrąjį, jau savo žiūrovų akivaizdoje, Andrejus Židkovas. Deja, per pratęsimus geriau pasirodė „SMScredit.lv“ komanda, abi pergales šventusi vienodu rezultatu– 4:3.

Rungtynės žada būti nuožmios. „SMScredit.lv“ reikalingas kiekvienas taškas kovojant dėl trečiosios pozicijos, o „HS Riga/LSPA“ dar turi realias galimybes patekti į atkrintamąsias varžybas ir net pakilti į septintąją vietą. Tuo tarpu Elektrėnų komanda, neseniai dėl pergalės sunerimti privertusi „Ozolnieki–Monarch“ ir parklupdžiusi „Latgalės“ ekipą, demonstruoja puikias galimybes nutraukti nesėkmių prakeiksmą varžovų aikštėse.

Po 24 rungtynių surinkusi 28 taškus „Energijos-Orakulo“ ekipa atvirajame Latvijos ledo ritulio čempionate tarp 9 komandų užima šeštą vietą.