2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
2014 08 18

ESPT pagrindinis turnyras: antrąją mūšio dieną vietas jau užsitikrino devyni lietuviai

Barselonoje įsibėgėja Europos pokerio turo (EPT) mūšiai. Būrys lietuvių jau spėjo išbandyti save „Estrellas“ pokerio turo (ESPT) pagrindinio turnyro ringe. Dienos 1A ringe sužibėjo Raimondas Žilėnas, o dienoje 1B sėkmingus pasirodymus surengė net aštuoni tautiečiai.
Aleksandras Rusinovas
Aleksandras Rusinovas / 15min.lt nuotr.

1 100 eurų įpirkos ESPT pagrindinio turnyro dienoje 1A startavo 438 žaidėjai. tarp jų ir saujelė lietuvių. Vienam mūsiškiui, Raimondui Žilėnui, diena klostėsi itin sėkmingai ir jis pirmąjį ESPT finišą pasiekė turėdamas 11-tą pagal dydį žetonų krūvelę – 149 900 apvaliųjų. Tuo tarpu antroje startinėje dienoje stebėjome išties gražios mūsiškių kompanijos bandymą palenkti ESPT.

Arūnui Sapitavičiui, Vytautui Špakauskui, Ryčiui Sandarui ir Mariui Žaganevičiui mūšis dėl ESPT čempiono titulo klostėsi ne taip kaip norėtųsi ir šie mūsiškiai neišsaugoję turnyrinės valiutos traukėsi iš kovos. Daug šauniau diena klostėsi aštuoniems ją įveikusiems lietuviams. Jurgis Ragauskas finišavo rankose laikydamas 134 100 žetonų, Aleksandras Rusinovas pirmoje turnyro fazėje uždirbo 86 000 apvaliųjų, Laurynas Levinskas sukaupė 80 000 turnyro valiutos, Marius Mačiukas į antrąją dieną išsinešė 61 800, o Tomas Muraška 52 900 spalvotųjų, Tomas Lazauskas 49 200, o Domantas Klimčiauskas 37 100 žetonų, antroje dienoje išvysime ir Vytautą Semašką tačiau tikslios jo uždirbtos žetonų sumos kol kas pasakyti negalime. 

Iš viso antroje mūšio dienoje stebėjome 435-ių pokerio entuziastų pasirodymus.Nesunku suskaičiuoti, kad kol kas į 1 100 eurų įpirkos turnyro ringą iškopė 873 žaidėjai. Antrame mūšio etape vietas kol kas užsitikrino 370 kovotojų, kurie pasirodymą tęs privalomiesiems statymams esant 800/1 600. tačiau skaičiai toli gražu ne galutiniai. Rugpjūčio 18 dieną Barselonoje bus sužaista ESPT pagrindinio turnyro diena 1C, kurios metu ir paaiškės kiek iš viso žaidėjų startavo ir kiek jų įveikė pirmąsias kovos dienas.

Primename, kad jau nuo rugpjūčio 19-osios 15min.lt pokerio rubrikos eteryje aukščiausios pokerio lygos kovas iš EPT Barselonos etapo galėsite stebėti tiesiogiai. Lietuviškai įgarsintų vaizdo transliacijų metu matysite žaidėjų susirėmimus prie Super High Roller", ESPT bei EPT pagrindinių turnyrų stalų. Tikslų šių transliacijų grafiką rasite čia. 

Norite pirmieji sužinoti svarbiausias pokerio pasaulio naujienas? Prisijunkite prie mūsų socialiniuose tinkluose „Facebook“ ir „Twitter“ – „15min Pokeris“ ir @Pokeris15min 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką