2009 02 27

Etiopė Defar – pasaulio rekordininkė

Ketvirtadienį Čekijos sostinėje vykusiose tarptautinėse uždarų patalpų lengvaatlečių varžybose moterų dviejų mylių bėgimą laimėjo etiopė Meseret Defar, pasiekusi naują pasaulio rekordą – 9 minutės 6,26 sekundės.
M.Defar pasaulio rekordą pasiekė Čekijoje.
M.Defar pasaulio rekordą pasiekė Čekijoje. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Ankstesnis šios rungties uždarų patalpų planetos rekordas – 9:10,50 – taip pat priklausė 25 metų M.Defar ir buvo užfiksuotas 2008-ųjų sausio mėnesį Bostone (JAV).

Beje, praėjusią savaitę Stokholme (Švedija) olimpinė čempionė M.Defar tapo pasaulio rekordininke ir 5000 m bėgime.

Antrą vietą dviejų mylių bėgime ketvirtadienį Prahoje užėmė Tanzanijos atstovė Zakia Mrisho (9:32,75), o trečia finišavo lenkė Lidia Chojecka (9:33,23).