2010 07 03

Europos baidarių ir kanojų irklavimo čempionate dėl medalių kovos tik Lietuvos kanojininkai

Ispanijoje vykstančio pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionato sprinto varžybose dėl medalių kovos tik mūsų šalies kanojininkai.
Raimundas Labuckas ir Tomas Gadeikis
Raimundas Labuckas ir Tomas Gadeikis / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Lengviausiai vietą 200 m distancijos finale šeštadienį iškovojo dvivietę irklavę Raimondas Labuckas bei Tomas Gadeikis, kurie laimėjo savo kvalifikacinį plaukimą.

Finale irkluos ir kanojininkas Jevgenijus Šuklinas, kvalifikaciniame plaukime užėmęs užėmęs trečią vietą, kuri garantavo tiesioginį kelialapį į finalą.

Vos 0,803 sekundės iki pagrindinio finalo pritrūko dvivietę baidarę irklavusiems Ryčiui Ptašnykui ir Egidijui Balčiūnui, kurie po kuklios septintos vietos kvalifikaciniame plaukime pusfinalyje liko ketvirtojoje pozicijoje ir irkluos B finale.

Prasčiausiai baidarių vienviečių varžybose 200 m distancijoje sekėsi Ryčiui Ptašnykui, kuris savo plaukime liko tik devintas ir pasitraukė iš tolesnių varžybų.

Šeštadienį rytinėse varžybose Lietuvos baidarininkai varžėsi 1000 m distancijos B finale: dvivietę irklavę Rokas Malinauskas ir Andrejus Olijnikas finišavo septinti ir bendroje įskaitoje užėmė 16–ą vietą, o vienvietininkas Ričardas Nekrošius liko paskutinis ir bendroje įskaitoje užėmė 18–ą vietą.