Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Rusija nugalėta: Lietuvos rinktinė – Europos beisbolo čempionato B diviziono laimėtoja

Lietuvos beisbolo rinktinė
Lietuvos beisbolo rinktinė
Šaltinis: 15min
7
A A

Kovą dėl pirmosios vietos savo divizione žadėjusi Lietuvos beisbolo rinktinė pažadą ištesėjo. Šeštadienį, 15 valandą Lietuvos laiku, stojome į lemiamą mūšį su stipria, bet jau vieną kartą įveikta Rusijos beisbolo rinktine.

Trečiadienį vykusios grupės rungtynėse Lietuva po dramatiškos kovos palaužė Rusiją rezultatu 11:10. Tuomet lietuvius į priekį vedė metikas Eimantas Žičkus, rusų metikus tiksliais smūgiais baudė Edvardas Matusevičius, Andrius Polikaitis.

Lietuviams anksti ryte dar teko sužaisti nieko nelėmusias rungtynes su Lenkija, kurias pralaimėjome 0:10, tačiau tai buvo puiki praktika mūsų jaunimui prieš čempionatą Čekijoje.

Finalo rungtynėms su rusais treneris Virmidas Neverauskas pasirinko šiuo metu antrą geriausią Lietuvos metiką, tik MLB įsitvirtinti bandančiam Dovydui Neverauskui greičiu ir tikslumu nusileidžiantį 19-metį Marių Balandį.

Po pirmųjų rungtynių su Baltarusija M.Balandis buvo turnyro lyderis pagal išprovokuotas atmušėjų klaidas ir tikslius metimus. Rusijos rinktinėje puikiu žaidimu išsiskiria Denisas Leonovas, kuris gali ne tik tiksliai mesti, bet ir atmušti kamuoliuką.

VIDEO: 2017 FINAL European Championship B-Pool

1 kėlinys

Rusai į aikštę išleido geriausią savo metiką, A divizione solidžiai atrodžiusį Denisą Leonovą. Šiam pavyksta susitvarkyti su lietuvių atmušėjais.

Puikiai su rusais susitvarko ir mūsų Marius Balandis. Rungtynės prasideda įtemptai ir be pelnytų taškų.

2 kėlinys

Andrius Polikaitis puikiai atmušė kamuoliuką ir pasiekė pirmąją bazę, tačiau tolesnis puolimas taškų neatnešė. Rezultatas lieka 0:0.

Rusai užpildo visas bazes, tačiau M.Balandis puikiai išsisuka.

3 kėlinys

D.Leonovas puikiai atlieka savo darbą Rusijos rinktinėje. Lietuviai neturėjo galimybių atmušdami.

Taip pat puikiai žaidžia ir Lietuvos rinktinės metikas M.Balandis. Rezultatas išlieka 0:0. Aikštėje tvyro įtampa.

4 kėlinys

Abi komandos vėl gerai apsigina. E.Matusevičius buvo pasiekęs antrąją bazę vogdamas, o A.Polikaitis buvo pirmoje, tačiau taškų pelnyti nepavyko.

5 kėlinys

Pramušėm!!! Marijus Dargis nuostabiai atmuša kamuoliuką ir veteranas Evaldas Žarkaitis pelno tašką! 1:0!

Rusija keičia metiką.

Manevras nepasiteisina. E.Matusevičius atmuša kamuoliuką ir pelnome dar tašką! 2:0!

Andrius Stravinskas! 3:0!!! Dar du lietuvių smūgiai ir ruso saugo klaida padovanoja du taškus – 5:0!!!

Rusija išleidžia dar vieną naują metiką.

Rusai atsako homerun'u ir švelnina rezultatą iki 5:1. Po to Lietuvos gynyba suveikia užtikrintai.

6 kėlinys

Ką išdarinėja M.Dargis! Dar vienas puikus atmušimas ir E.Žarkaitis atneša Lietuvos rinktinei dar vieną tašką. 6:1! Visgi, dviem lietuviams pirmoje ir antroje bazėje nepavyko pelnyti daugiau taškų. Rusų metikas įveikė Aivaro Jacynos bandymus atmušti.

M.Balandis ir vėl nepramušamas. Nuostabus Lietuvos rinktinės metiko žaidimas.

7 kėlinys

Lietuvių puolimas nepavyko. E.Matusevičius buvo pagautas, vogdamas bazę, o į pirmąją bazę patekęs A.Stravinskas sugaudas tarp pirmos ir antros po nepavykusio A.Polikaičio atmušimo.

M.Balandis priartėjo prie beveik šimto išmestų metimų, bet lietuvis toliau tvarkosi su rusų atmušėjais kaip geležinis žmogus.

8 kėlinys

K.Vilimas praleistas į bazę, o veteranas E.Žarkaitis toliau atrodo prisiminęs geriausias savo jaunystės dienas – dar vienas nuostabus atmušimas! Bet galiausiai rusams pavyksta pagauti Vydmantą Koldūbą, bėgantį į pirmąją bazę. Pranašumo nepadidinome.

Marius Balandis keičiamas aidint audringiems komandos draugų ir mažos sirgalių grupės plojimams. Jo vietą užėmęs Edvardas Matusevičius puikiai tvarkosi su rusų atmušėjais. Išlaikome persvarą.

9 kėlinys

Andrius Polikaitis!!! Puikus homerun'as su Andriumi Stravinsku antroje bazėje ir Lietuva priekyje - 8:1!!! Amerikos lietuvis, puikiai ginantis tėvynės garbę, pradeda visišką favorite laikytos Rusijos rinktinės triuškinimą.

Rusai užėmė visas tris bazes ir pelnė du taškus. Rezultatas švelninamas iki 8:3. Galiausiai, E.Matusevičius išmušė paskutinį Rusijos rinktinės žaidėją. Tai pergalė! Lietuva laimėjo Europos beisbolo čempionato B diviziono varžybas Lenkijoje!

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką