2014-04-11 17:23

Europos čempionato atrankoje rankininkai varžysis su vicečempione Danija, Baltarusija bei Bosnija ir Hercegovina

Ištraukus Europos rankinio čempionato atrankos varžybų burtus paaiškėjo, kad Lietuvos rinktinė antroje grupėje varžysis su Senojo žemyno vicečempione Danija, Baltarusija bei Bosnija ir Hercegovina.
Lietuvos rankinio rinktinė
Lietuvos rankinio rinktinė / Alfredo Pliadžio nuotr.

Į Lenkijoje 2016 m. sausio 15-31 dienomis vyksiantį čempionatą pateks po dvi geriausias ekipas iš septynių atrankos grupių, o taip pat viena trečiąją vietą užėmusi komanda.

Šiame Europos čempionate bus dalijami kelialapiai į tais pačiais metais vyksiančias Rio de Žaneiro olimpines žaidynes.

Varžybos startuos šių metų ir tęsis iki 2015-ųjų birželio.

Vienintelė kartą lietuviai Europos pirmenybėse žaidė 1998 m., kai užėmė 9-ąją vietą. Baltarusija yra dalyvavusi ne kartą, o šiemet liko 12-a.

Danija pirmauja Europoje pagal čempionatuose iškovotus medalius – jų turi šešis. Tuo tarpu bosniai niekada nėra žaidę nei Europos, nei pasaulio pirmenybėse.

Primename, kad Lietuvos rinktinė vis dar kovoja dėl vietos pasaulio čempionate. Birželio 7-ąją Permėje ir birželio 15-ąją Kaune lietuviai susikaus su Rusija. Poros nugalėtojas keliaus į pasaulio čempionatą.

Danija ten jau yra patekusi, bosniai žais su islandais, Baltarusija – su Juodkalnija.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą