Metinė prenumerata vos už 7,99 Eur. 15-tos dienos proga!
2012 10 19 /22:49

Europos dviračių treko čempionatas: pirmąją dieną abi Lietuvos moterų komandos iškovojo aukso medalius, pagerintas šalies rekordas (visi rezultatai)

Pirmoji Lietuvoje vykstančio čempionato diena nusidažė geltona, žalia ir raudona spalvomis – abi šalies moterų komandos iškovojo aukso medalius.
Apdovanojimų ceremonija
Apdovanojimų ceremonija / Luko Balandžio nuotr.

Aušrinė Trebaitė, Vilija Sereikaitė ir Vaida Pikauskaitė Panevėžyje triumfavo komandinėse 3 km persekiojimo lenktynėse. Tuo tarpu Simona Krupeckaitė ir Gintarė Gaivenytė Europos čempionėmis tapo moterų sprinte.

A.Trebaitės, V.Sereikaitės ir V.Pikauskaitės pasiektas rezultatas (3 min. 25,237 sek.) yra naujas Lietuvos rekordas. Ankstesnis rekordas buvo 3 min. 25,656 sek.

40 km vyrų grupinės lenktynės dėl taškų:

Aukso medalį iškovojo visas lenktynes tvirtai pirmavęs italas Elia Viviani, surinkęs 44 taškus. Antras liko rusas Kirilas Svešnikovas (26 taškai), tik pačioje varžybų pabaigoje puikiu sprintu aplenkęs bronzos medalininką Sergėjų Lagkutį iš Ukrainos (25 taškai).

Luko Balandžio nuotr./Elia Viviani

25 km moterų grupinės lenktynės dėl taškų:

Rungties finale nugalėjo ir Europos čempione tapo Vokietijos sportininkė Stephanie Pohl, surinkusi 33 taškus. Antrą vietą užėmė rusė Jevgenija Ramaniuta (25 taškai), o trečią – kita Vokietijos dviratininkė Elke Gebhardt (20 taškų).

Lietuvė Eglė Zablockytė liko paskutinėje, dvyliktoje vietoje, nes iš lenktynių pasitraukė joms dar nepasibaigus ir buvo diskvalifikuota.

Moterų komandinės sprinto varžybos:

Simona Krupeckaitė ir Gintarė Gaivenytė – Europos čempionės!!! Lietuvos duetas finaliniame važiavime trasą įveikė per 33,846 sek. ir vos 3 šimtosiom sekundės dalim aplenkė sidabrą iškovojusias ruses Anastasiją Voinovą ir Dariją Šmelevą (33,882 sek.).

Luko Balandžio nuotr./Apdovanojimų ceremonija

Bronza atiteko Prancūzijos dviratininkėms Sandie Claire ir Olivia Mountauban (34,975 sek.), o ketvirta – Lenkijos duetui Malgorzatai Wojtyrai ir Natalijai Rutkowskai (35,947 sek.).

Vyrų komandinės sprinto varžybos:

Europos čempionais tapo Vokietijos atstovai Tobiasas Watcheris, Joachimas Eilersas ir Maxas Niederlagas, čempionų laikas – 44,381 sek. Antra vieta atiteko kaimyninės Lenkijos dviratininkų trejetui – Kamilui Kuscynskiui, Maciejui Bieleckiui ir Damienui Zielinskiui (44,892 sek.).

Bronzos medaliais pasipuošė Didžiosios Britanijos dviratininkų komandai– Matthew Champtonas, Callumas Skinneris ir Lewisas Oliva (45,081 sek.), o ketvirtą vietą iškovojo finaliniame važiavime diskvalifikuoti Rusijos sportininkai Sergejus Kučerovas, Denisas Dmitrievas ir Nikita Šuršinas.

3 km moterų komandinės persekiojimo varžybos:

Aušrinė Trebaitė, Vilija Sereikaitė ir Vaida Pikauskaitė tapo Europos čempionėmis!! Mūsų trejetuko laikas 3 min. 25,237 sek. Lenkijos trejetą lietuvės aplenkė beveik dvejomis sekundėmis – Kataržynos Pawlowskos, Eugenios Bujak ir Malorzatos Wojtyros laikas yra 3 min. 27,086 sek.

Luko Balandžio nuotr./Lenktynių akimirka
Luko Balandžio nuotr./Persekiojimo lenktynių finišas

Trečią vietą užėmė ir bronzos medalius laimėjo Baltarusijos komanda Tatsiana Šarakova, Alena Dylko ir Aksana Papko – 3 min. 24,801 sek. Ketvirtosios liko Vokietijos atstovės Mieke Kroger, Stephanie Pohl ir Lisa Fischer (3 min. 32,127 sek.).

4 km vyrų komandinės persekiojimo lenktynės:

Europos čempionais tapo Rusijos ketvertas – Artūras Eršovas, Aleksėjus Markovas, Aleksandras Serovas ir Valerijos Kaikovas. Čempionų laikas 4 min. 0,578 sek. Antrą vietą užėmė vokiečiai Lucasas Lissas, Henningas Bommelis, Theo Reinhardtas ir Maximialianas Beyeris.

Bronzos medaliai atiteko Italijos dviratininkams – Elia Vivianiui, Paolo Simionui, Liamui Bertazzo ir Ignazio Mosseriui (4 min. 6,380 sek.).

Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti
Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas