2015 07 08

Europos golbolo čempionato pirma diena: lietuviai triuškina varžovus

Kaune prasidėjusiame IBSA Europos golbolo čempionate Lietuvos vyrų golbolo rinktinė apšilo pirmame susitikime lengvai įveikusi Vokietijos rinktinę: dešimties taškų skirtumu 12:2 lietuviai sutriuškino priešininkus dar pirmame kėlinyje.
Lietuvos golbolo rinktinė
Lietuvos golbolo rinktinė / Organizatorių nuotr.
Temos: 2 Lietuviai Golbolas

„Pergalė prieš silpną komandą dar nieko nereiškia. Tai buvo mums geras apšilimas. Tikrasis Lietuvos komandos vaizdas labiau pasimatys rungtynėse su Slovėnija. Kiekvienose rungtynėse priešininkai bus vis stipresni“, – po pergalės prieš vokiečius sakė Lietuvos golbolo rinktinės vyriausiasis treneris Karolis Levickis.

Lietuvos ir Slovėnijos susitikime pirmąją persvarą įgijo slovėnai, vėliau rungtynės ėjo taškas į tašką, kol lietuviai atliko keitimą ir „perlaužė“ rezultatą. Lietuviai įveikė slovėnus maksimaliu taškų skirtumu 17:7.

Treneris K.Levickis sakė nesąs patenkintas tokiu rezultatu. „Jeigu mes norime pasipuošti medaliais, negalime praleisti tiek daug įvarčių. Antrą dieną vyrų rungtynės vyks kitoje salėje – Kauno sporto halėje. Ten mūsų komanda žiūrisi geriau“, – sakė vyriausiasis treneris.

Rungtynėse su slovėnais daugiausiai įvarčių pelnė Genrikas Pavliukianecas – 9,  Mantas Panovas – 4,  Nerijus Montvydas – 3, Marius Zibolis – 1.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius