Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Europos sklandymo čempionate – neįtikėtinas tikslumas

Sklandytuvas
kvitrina.com nuotr. / Sklandytuvas
Šaltinis: 15min
0
A A

Rugpjūčio 10 dieną rytą pažiūrėjus į dangų atrodė, kad šįkart Europos sklandymo čempionato organizatoriai nerizikuos organizuoti pratimo. Bet čempionato organizacinio komiteto pirmininkas Vytautas Sabeckis patikino, kad pratimas bus vykdomas. Ir jis įvyko. Tiesa, ne visiems sklandytojams pavyko tiksliai įvykdyti jį, tačiau jis buvo užskaitytas.

15 m klasėje devintą pratimą laimėjo lenkas Tomasz Rubaj, antras buvo Markku Kuusisto iš Suomijos, trečias – vengras Gyorgy Gulyas. Gintautas Zubė parodė penktą rezultatą, Kęstutis Miliūnas užėmė penkioliktą vietą.

18 m klasėje aštuntą pratimą laimėjo danas Arne Boye-Moelleris, suomis Marttis Koivula buvo antras, trečią vietą užėmė Ed Johnsonas iš Anglijos. Mindaugas Žaliukas buvo devintas, Gintautas Butnorius – 23-čias.

Atviroje klasėje aštuntame pratime nugalėjo vokietis Bruno Gantenbrinkas, prancūzas Killianas Walbrou užėmė antrą vietą, trečias buvo Gintaras Drevinskas. Stasys Skalskis užėmė penkioliktą vietą.

Bendra įskaita

15 m klasėje ir po 9 pratimų nepasikeitė pirmaujantis trejetas. Prancūzai Christophe'as Ruchas (6785), Denis Guerinas (6626) ir Louisas Bouderlique (6602) jau po šešto pratimo niekam neužleidžia lyderių pozicijų. Gintautas Zubė, surinkęs 5991 tašką, užima 10-tą vietą, K. Miliūnas – 21-ą (5112).

18 m klasėje po 8 pratimų lyderiu išlieka lenkas Karolis Staryszakas (7162), antrą vietą užima jo tėvynainis Zbigniewas Nieradka (7004). Abu Lenkijos atstovai šiame čempionate rodo stabilius rezultatus ir nuo pirmo pratimo įsitvirtino tarp prizininkų. Trečią vietą šioje klasėje užima Russellas Cheethamas iš Anglijos (6900). M. Žaliukas yra dvyliktas (6209), G. Butnorius – 20-tas (5216).

Atviroje klasėje po 8 pratimų pirmauja Markusas Frankas iš Vokietijos (6581). Antrą vietą užima prancūzas Killianas Walbrou (6434), trečią – čekas Petras Krejcirikas (6429). G.Drevinskas yra septintas (5875), S.Skalskis – 19-tas (3258).

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką