Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Europos sklandymo čempionate – vis ilgesni maršrutai

Sklandytuvas Nimeta
kvitrina.com nuotr. / Sklandytuvas Nimeta
Šaltinis: 15min
0
A A

Pociūnuose tęsiasi Europos sklandymo čempionatas. Geri orai tiesiog džiugina, todėl organizatoriai, norėdami maksimaliai išnaudoti gamtos dovaną, kasdien ilgino maršrutus.

Penktas pratimas buvo ilgiausias: sklandytojai Lietuvos oro erdve turėjo įveikti nuo 632,3 km (15 m klasė) iki 684,60 km (atvira klasė). 18 m klasės pilotų laukė 659,9 km maršrutas.

Kaip jau tapo įprasta, šiame pratime tarp prizininkų buvo Prancūzijos, Lenkijos, Anglijos pilotai.

Smagu paminėti, jog antrame pratime iš eilės trečią vietą 15 m klasėje laimi lietuvis Gintautas Zubė.

Penktame pratime jį aplenkė tik Prancūzijos pilotai Chritophe Ruchas (pirma vieta) ir Louisas Bouderlique (antra vieta).

Lietuvis Kęstutis Miliūnas ir šiame pratime pasirodė ne itin sėkmingai ir buvo dvidešimt antras.
Gintautas Zubė po penkių pratimų užima dvyliktą vietą, Kęstutis Miliunas – devynioliktą. Šioje klasėje bendroje įskaitoje pirmauja prancūzai Christophe Ruchas ir Louisas Bouderlique, trečią vietą užima Lenkijos atstovas Wojcikas Lukaszas.

18 m klasėje penktą pratimą laimėjo Didžiosios Britanijos pilotas Russell Cheetham, antrą ir trečią vietas užėmė Lenkijos atstovai Karolis Staryszakas ir Zbignewas Nieradka. Bendroje įskaitoje pirmauja tie patys sklandytojai. Tik pasikeista vietomis: Lenkijos pilotai Karolis Staryszakas ir Zbigniewas Nieradka atitinkamai užima pirmą ir antrą vietas, o Russell Cheetham – trečią.

Penktame pratime lietuvis Mindaugas Žaliukas buvo septintas, o bendroje įskaitoje užima tryliktą vietą. Kitam Lietuvos atstovui Gintautui Butnoriui pratimas nelabai pavyko – jo rezultatas buvo tik dvidešimt antras. Tiesa, bendroje įskaitoje Gintautas yra keturioliktas.

Atviroje klasėje penktame pratime pirmas dvi vietas užėmė Didžiosios Britanijos sklandytojai Peteris Harvey ir Steve'as Jonesas, trečias buvo Vokietijos atstovas Markus Frankas, kuris pirmauja bendroje įskaitoje. Po penkių pratimų antrą vietą užima Lenkijos atstovas Januszas Centka, trečią – čekas Petr Kejcirik.

Lietuvos atstovas Gintaras Drevinskas penktame pratime buvo ketvirtas, o bendroje įskaitoje užima septintą vietą.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką