2014 01 24

Europos uždarų patalpų riedulio II diviziono pirmenybes lietuvės pradėjo nesėkme

Lietuvos moterų rinktinei nepavyko pergale pradėti 2014 metų Europos uždarų patalpų II diviziono čempionato Šiauliuose. Per pirmąsias rungtynes mūsiškės nusileido belgėms 1:4 (0:1).
Vilniuje – Lietuvos uždarų patalpų riedulio moterų čempionato kovos
Uždarų patalpų riedulys / pliadisfoto.com nuotr.

Iki didžiosios pertraukos aikštėje vyko visiškai lygi kova. Deja, lietuvėms trūko tikslumo, o visos komandos ir žiūrovų pasipiktinimą sukėlė ir keletas abejotinų teisėjų sprendimų.

Itin didelės aistros užvirė paskutinę kėlinio minutę, kai Lietuvos komanda mušė mažąjį kampinį. Po Lietuvos rinktinės žaidėjos metimo Belgijos riedulininkė savo komandą nuo įvarčio išgelbėjo ranka. Deja, teisėjos šio taisyklių pažeidimo neužfiksavo.

Ir jau atsakomojoje viešnių atakoje lietuvės praleido įvartį. Iki kėlinio pabaigos tebuvo likusios 5 sekundės.

Antrojo kėlinio pradžioje Lietuvos rinktinė privalėjo perimti žaidimo iniciatyvą, tačiau viskas susiklostė priešingai. Per keletą minučių buvo praleisti 3 įvarčiai ir skirtumas išaugo iki 0:4.

Vis dėlto Lietuvos rinktinė nenuleido rankų ir kovojo iki paskutinių sekundžių. Įvartį prieš mačo baigtį griūdama įmušė Dovilė Kuklienė  – 1:4.

Deja, per likusias 5 minutes lietuvėms nieko nuveikti nepavyko.

Antrąsias rungtynes Lietuvos rinktinė penktadienį 19 val. žais su Šveicarijos ekipa.

Lietuvos rinktinės Vaidotas Vaičeliūnas po rungtynių sakė, kad liko patenkintas paskutinių 10-ies minučių žaidimu:

„Sunku kalbėti po pralaimėjimo. Šį kartą mums labai trūko sėkmės. Turėjome puikią progą išsiveržti į priekį, kai rezultatas buvo 0:0. Tačiau teisėjos nepastebėjo, kad belgė sustabdė į vartus skriejantį kamuoliuką kūnu. Po to epizodo dar ir praleidome įvartį.

Dar viena puikia proga nepasinaudojo D. Kuklienė, o belgės klaidų neatleido.

Bandėme gelbėtis, spaudėme varžoves, stengėmės pakeisti rezultatą, bet jau buvo per vėlu. Esu patenkintas tuo, kaip komanda žaidė paskutines 10 minučių.

Nedera treneriui kalbėti apie teisėjus, bet šį kartą manau, kad 2 jų klaidos turėjo didelės įtakos galutiniam rezultatui.

Turime toliau žaisti iš visų jėgų, rizikuoti ir siekti pergalių per kitas rungtynes.“

Įsirenkite šildymą oras–vanduo ir gaukite kompensaciją net iki 70 proc.
Kas svarbu įrengiant biurą: keturios interjero dizaino tendencijos
Pavasario savaitgaliams ar atostogoms – laikas pajūryje: ne tik pailsėsite, bet ir sustiprinsite sveikatą
Norintiems investuoti į NT projektų plėtrą – kaip išsirinkti projektą pagal paskirtį?