Favoritai įveikė aštuntfinalio barjerą Madrido teniso turnyre

R.Nadalis laikomas turnyro Madride favoritu
AFP/„Scanpix“ nuotr. / R.Nadalis laikomas turnyro Madride favoritu
Šaltinis: BNS
0

Ispanijos sostinėje tęsiasi WTA ir ATP serijų moterų bei vyrų teniso turnyras „Mutua Madrilena Madrid Open“, kurio bendrą prizų fondą sudaro 7,2 mln. eurų.

Moterų vienetų varžybose ketvirtadienį sužaisti likusieji penki aštuntfinalio susitikimai. Pergalę trečiajame rate iškovojo ir į ketvirtfinalį pateko turnyro favoritė rusė Dinara Safina, 6:0, 4:6, 6:3 įveikusi čekę Lucie Safarovą.

Staigmeną pateikė vengrė Agnes Szavay, 4:6, 6:2, 6:2 palaužusi septintosios pagal skirstymą baltarusės Viktorijos Azarenkos pasipriešinimą ir patekusi į ketvirtfinalį.

Kituose aštuntfinalio mačuose nesėkmes patyrė trys Rusijos tenisininkės:

4-Jelena Jankovič (Serbija) – Jelena Vesnina (Rusija) 6:2, 6:2;
Alona Bondarenko (Ukraina) – Anna Čakvetadzė (Rusija) 6:0, 2:6, 6:3;
9-Caroline Wozniacki (Danija) – Alisa Klejbanova (Rusija) 6:2, 6:2.

Vyrų vienetų varžybose nepasisekė aštuntąjį reitingą turėjusiam praėjusių metų šio turnyro finalininkui Gilesui Simonui, kurį 3:6, 6:4, 6:3 įveikė kroatas Ivanas Ljubičičius.

Pergales ketvirtadienį aštuntfinalyje iškovojo kiti favoritai, tarp jų ir visi per paskutiniuosius ketverius metus šį turnyrą laimėję tenisininkai: 2005-ųjų nugalėtojui ir šiemet favoritu laikomam ispanui Rafaeliui Nadaliui be kovos įskaityta pergalė prieš vokietį Philippą Kohlschreiberį, 2006-aisiais šį turnyrą laimėjęs bei antras pagal skirstymą šveicaras Rogeris Federeris 6:2, 6:4 nugalėjo amerikietį Jamesą Blake'ą, o nugalėtojo titulą ginantis bei ketvirtąjį reitingą turintis Andy Murray'us 7:5, 6:1 įveikė ispaną Tommy Robredo.

Kitų ketvirtadienį vykusių aštuntfinalio mačų rezultatai:

5-Juanas Martinas Del Potro (Argentina) – 11-Stanislas Wawrinka (Šveicarija) 4:6, 6:4, 6:4;
3-Novakas Djokovičius (Serbija) – Andreasas Seppi (Italija) 6:4, 6:4;