Favoritai JAV teniso pirmenybėse neklumpa

R.Federeris „US Open“ turnyre iškovojo 36-ą pergalę
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / R.Federeris „US Open“ turnyre iškovojo 36-ą pergalę
Šaltinis: BNS
0

Atvirųjų JAV teniso pirmenybių vyrų vienetų varžybų antrajame rate šeštojo nugalėtojo titulo iš eilės šiame turnyre siekiantis favoritas bei pajėgiausias pasaulio tenisininkas šveicaras Rogeris Federeris 6:3, 7:5, 7:5 įveikė vokietį Simoną Greulį bei šių pirmenybių istorijoje iškovojo jau 36-ą pergalę iš eilės.

Penkiolikos Didžiojo kirčio titulų savininko bei 61 turnyrą iš viso laimėjusio Šveicarijos tenisininko varžovu šešioliktfinalyje bus 31-oji raketė australas Lleytonas Hewittas, antrajame rate 6:3, 6:3, 6:4 nugalėjęs argentinietį Juaną Ignacio Chelą.

Beje, 2004 metais JAV čempionato finale L.Hewittas pralaimėjo būtent R.Federeriui, kuris prieš savo varžovą laimėjo 13 tarpusavio mačų iš eilės.

Antradienį buvo sužaista ir šešiolika likusių vyrų vienetų varžybų pirmojo rato mačų:
3-Rafael Nadal (Ispanija) - Richard Gasquet (Prancūzija) 6:2, 6:2, 6:3;
6-Juan Martin Del Potro (Argentina) - Juan Monaco (Argentina) 6:3, 6:3, 6:1;
9-Gilles Simon (Prancūzija) - Daniel Gimeno (Ispanija) 6:4, 7:6 (7:3), 6:3;
13-Gael Monfils (Prancūzija) - Jeremy Chardy (Prancūzija) 6:1, 6:4, 6:3;
18-David Ferrer (Ispanija) - Alberto Martin (Ispanija) 7:5, 5:7, 6:3, 6:3;
24-Juan Carlos Ferrero (Ispanija) - Fabrice Santoro (Prancūzija) 6:4, 6:3, 6:3;
32-Nicolas Almagro (Ispanija) - Steve Darcis (Belgija) 6:2, 6:4, 2:6, 7:6 (10:8);
Daniel Koellerer (Austrija) - Rui Machado (Portugalija) 6:2, 6:4, 2:6, 6:2;
Philipp Petzschner (Vokietija) - Sergej Stachovskij (Ukraina) 7:6 (7:3), 6:7 (6:8), 6:4, 4:6, 6:3.

Moterų vienetų varžybų antrajame rate čempionės titulą ginanti antroji pagal reitingą amerikietė Serena Williams 6:1, 6:1 sutriuškino vengrę Melindą Czink, trečioji pagal skirstymą Serenos sesuo Venus 6:4, 6:2 privertė pasiduoti tautietę Bethanie Mattek-Sands, o septintoji raketė rusė Vera Zvonariova iš tolesnės kovos eliminavo kitą Rusijos tenisininkę Anną Čakvetadzę - 3:6, 6:1, 6:1.

Kitų antradienį įvykusių moterų vienetų varžybų susitikimų rezultatai:
8-Viktorija Azarenka (Baltarusija) - Barbora Zahlavova Strycova (Čekija) 6:2, 6:1;
Kirsten Flipkens (Belgija) - 20-Anabel Medina Garrigues (Ispanija) 6:1, 6:3;
22-Daniela Hantuchova (Slovakija) - Timea Bacsinszky (Šveicarija) 5:7, 6:2, 6:1;
26-Francesca Schiavone (Italija) - Stefanie Voegele (Šveicarija) 6:4, 6:4;
31-Jelena Vesnina (Rusija) - Jill Craybas (JAV) 7:6 (7:6), 6:1;
Mar?a Jose Martinez Sanchez (Ispanija) - Angelique Kerber (Vokietija) 7:5, 6:3;
Magdalena Rybarikova (Slovakija) - Chang Kai-Chen (Taivanas) 4:6, 6:2, 6:2.

Atvirųjų JAV teniso pirmenybių prizų fondą sudaro 21,6 mln. JAV dolerių.