Iki -60% prenumeratai. Išskirtinis gegužės pasiūlymas.
Išbandyti
2011 11 14

Federacijos prezidentas: Lietuvos dviračių treko ateitis – Gabrielė Jankutė

Pasibaigus Lietuvos dviračių treko čempionatui, LDSF prezidentas Romualdas Bakutis atkreipė dėmesį į naują veidą trekininkių komandoje – šilališkę Gabrielę Jankutę, rašo Sportas.info.
Dviračių treko varžybos
Dviračių treko varžybos / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

G.Jankutė treniruojasi trenerio Dimitrijaus Leopoldo grupėje kartu su Simona Krupeckaite. Praėjusį savaitgalį Panevėžyje jaunoji sportininkė pelnė pirmuosius savo du aukso medalius suaugusiųjų varžybose.

„Jaunoji dviratininkė mane ypač nustebino per pasaulio čempionatą Apeldorne, kur drąsiai lenktyniavo su prityrusiomis varžovėmis. Ji galėtų tapti mūsų sprinto ateitimi. Su viena žvaigžde ilgai negalima gyventi, naujos žvaigždės irgi turi atsirasti. Tai ir mūsų Dviračių sporto federacijos stiprybė, ar mes sugebame surasti ir išugdyti naujus talentus, ar ne. Manau, kad jie Lietuvoje auga, atsiranda naujų vardų ir pavardžių“, – sakė R. Bakutis.

Aštuntus metus dviračių pratybas lankanti ir treke lenktyniaujanti tiktai antrą sezoną, G.Jankutė labai džiaugėsi savo pirmaisiais medaliais (du aukso ir vienas sidabro) ir neslėpė, kad jai didelė garbė važiuoti ir treniruotis kartu su Simona Krupeckaite.

„Žinoma, labai sunku minti pedalus su tokio aukšto lygio sportininke, tačiau stengiuosi iš paskutiniųjų. Man dar reikia daug treniruotis, augti. Apie olimpines žaidynes kol kas negalvoju, pirmiausiai  reikia surinkti kuo daugiau reitingų taškų. Geras pamokas gavau, besitreniruodama Šveicarijoje jaunųjų dviračių talentų mokykloje. Galėjau joje ir toliau tobulėti, tačiau sugrįžau į Lietuvą ir dabar mane tobulina puikus sprinto treneris Dmitrijus Leopoldas“, – tinklalapiui Sportas.info sakė G.Jankutė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kaip sutaupyti įsirengiant automatinę laistymo sistemą?
Reklama
Testas apie vėjo elektrines: ką žinote apie elektros gamybą iš vėjo?
Reklama
Dantų atkūrimas per parą – implantacijos laimėjimas, leidžiantis akimirksniu susigrąžinti šypseną
Reklama
„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Užsisakykite 15min naujienlaiškius