2009 11 27

Federeris ir del Potro – Londono turnyro pusfinalyje (video, nuotraukos)

2009 metų sezono aštuonių pajėgiausių planetos tenisininkų turnyre „ATP World Tour Finals“ Londone ketvirtadienį baigus varžybas keturių dalyvių A grupėje į pusfinalį iškopė pajėgiausias planetos tenisininkas bei favoritas 28-erių šveicaras Rogeris Federeris ir penktoji raketė 21 metų argentinietis Juanas Martinas del Potro.
R.Federeris pralaimėjo argentiniečiui paskutinį mačą, tačiau pateko į pusfinalį
R.Federeris pralaimėjo argentiniečiui paskutinį mačą, tačiau pateko į pusfinalį. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

A grupės trečiojo rato mače JAV atvirųjų teniso pirmenybių nugalėtojas J.M.del Potro 6:2, 6:7 (5:7), 6:3 privertė pasiduoti grupės nugalėtoju su dviem pergalėmis tapusį R.Federerį.

Antrą vietą grupėje užėmusio Argentinos tenisininko pergalė sužlugdė ketvirto pagal reitingą 22-ejų škoto Andy Murray viltis žaisti pusfinalyje, nors šis ketvirtadienį po 3 valandų kovos 6:4, 6:7 (4:7), 7:6 (7:3) įveikė pergalės džiaugsmo turnyre nepatyrusį septintąjį pagal skirstymą 26-erių ispaną Fernando Verdasco bei taip pat iškovojo dvi pergales.

Pirmuoju Londono teniso turnyro pusfinalio dalyviu dar trečiadienį tapo aštuntoji raketė švedas Robinas Soderlingas, laimėjęs du B grupės mačus.

Du geriausi kiekvienos grupės žaidėjai pateks į turnyro pusfinalį. Be pagrindinio prizo, teniso turnyre Londone nugalėtojui atiteks 1,63 mln. dolerių čekis bei 1500 ATP reitingo taškų.