2013 05 27

Gediminas Kaupas dviratininkų lenktynėse Prancūzijoje užėmė 58-ąją vietą

Prancūzijoje vykusiose 14-osiose vienadienėse „Boucles de l'Aulne - Chateaulin“ dviratininkų lenktynėse 58-ąją vietą užėmė „Team Differdange - Losch“ komandai atstovaujantis Gediminas Kaupas.
Dviračių sportas ir laisvalaikis Lietuvoje populerėja
Dviračių sportas
Temos: 1 Vytautas Kaupas

Lietuvos dviratininkas 168 km numynė per 3 valandas 58 minutes 3 sekundes ir finiše 1 minutę 2 sekundes pralaimėjo pergalę iškovojusiam prancūzui Matthieu Ladagnousui.

2 sekundes nuo nugalėtojo atsilikę antrą ir trečią vietas užėmė dar du Prancūzijos atstovai – atitinkamai Yannickas Martinezas bei Armindo Fonseca.

Lenktynes baigė 89-i dviratininkai, o tarp 34-ių distancijos nebaigusių atletų buvo ir Vytautas Kaupas („Team Differdange – Losch“ ).