2011 01 11

Geriausiųjų rinkimuose Donatas Imbras aplenkė Žydrūną Savicką

Išrinktas geriausių 2010 m. neolimpinių sporto šakų Lietuvos sportininkų dešimtukas. Pirmoji vieta atiteko Europos kiokušin karatė čempionui Donatui Imbrui. Jis aplenkė antrą vietą užėmusį galiūną Žydrūną Savicką, trečias liko pasaulio sambo vicečempionas Viktoras Tomaševičius.
Donatas Imbras
Donatas Imbras / Alfredo Pliadžio/sportas.info nuotr.

Nominacija „Netikėtas aukštas pasiekimas“

Lietuvos šotokan karatė federacija. Bernadeta Dauparaitė, JKA Europos čempionė, ESKA – bronza, pasaulyje trys bronzos medaliai.

Nominacija „Europos ar pasaulio rekordas“

Lietuvos galiūnų federacija. Žydrūnas Savickas pasiekė 8 pasaulio rekordus skirtingose galiūnų rungtyse.

Nominacija „Veteranų aukščiausias pasiekimas“

Lietuvos sambo federacija. Pasaulio čempionate Svajūnas Polikevičius užėmė 1 vieta sv. kateg. Iki 68 kg.

Nominacija „Masiškiausias renginys“

Lietuvos kiokušin karatė federacija. Vasaros sporto stovykloje dalyvavo 800 sportininkų.

Nominacija „Aukščiausias pasiekimas jaunių sporte (iki 18 m.)“

Lietuvos šotokan karatė federacija. Armandas Bunius tapo jaunių kumite pasaulio čempionu.

Iškilmingas 2010 m. Lietuvos neolimpinio komiteto sportininkų dešimtuko, jų trenerių ir nominacijų nugalėtojų apdovanojimas įvyks sausio 14 dieną Šiauliuose.