Giedriaus Titenio neišvysime pasaulio plaukimo čempionato finale

Giedrius Titenis
Fotodiena/Roberto Dačkaus nuotr. / Giedrius Titenis
0

Barselonoje (Ispanija) vykstančiame plaukimo čempionate Giedrius Titenis 100 m krūtine plaukime į pusfinalį pateko, bet į finalą prasiveržti jam nepavyko. Sportininkas pusfinalyje distanciją nuplaukė per 1 min. 0,14 sek., bet finalininkų aštuntukui neprilygo ir užėmė 12 vietą.

24-erių metų anykštėnas atrankos varžybose distanciją įveikė per 1 min. 0,44 sek. ir tarp 77 dalyvių užėmė 16-ąją vietą. Vis dėlto pusfinalyje distanciją nuplaukęs per 1 min 0,14 sek. sportininkas į finalą nepateko ir tarp šešiolikos dalyvių liko dvyliktas.

G. Titenį nuo finalo skyrė 0,22 sek.

400 m plaukimo laisvuoju stiliumi atrankos varžybose 17-metis Povilas Strazdas (3.56,29) tarp 48 dalyvių buvo 28-as, o 50 m plaukimo peteliške atrankoje 19-metis Tadas Duškinas (24,15 sek.) tarp 78 dalyvių liko 30-as.