2009 07 26

Giedrius Titenis planetos plaukimo pirmenybių pusfinalyje

Italijoje vykstančiose pasaulio vandens sporto šakų pirmenybėse pirmasis kvalifikacinių varžybų barjerą įveikė Giedrius Titenis.
Giedrius Titenis
Giedrius Titenis / Alfredo Pliadžio nuotr.
Temos: 1 Giedrius Titenis

Jis sekmadienį 100 m krūtine nuplaukė per 59,24 sekundės ir, net 0,7 sekundės pagerinęs pačiam priklausiusį šalies rekordą, bendroje įskaitoje užėmė ketvirtą vietą ir pateko į pusfinalį.
Tai jau trečiasis Lietuvos rekordas pirmąją kvalifikacinių varžybų dieną.

Greičiau už G. Titenį atrankos varžybose plaukė tik čempionatų rekordą pagerinęs australas Brentonas Rickardas (58,98 sek.), prancūzas Huguesas Duboscqas (59,01 sek.) ir amerikietis Ericas Shanteau (59,05 sek.).

Vaidotas Brazys 100 m krūtine įveikė per 1 minutę 2,61 sekundės ir užėmė 61-ą vietą tarp 142-jų plaukikų.