2017 03 19

Gimnastas T.Kuzmickas pasaulio taurės varžybose Baku pelnė antrą medalį

Pasaulio sportinės gimnastikos taurės etapo varžybose Baku (Azerbaidžanas) Tomas Kuzmickas iškovojo dar vieną medalį.
Tomas Kuzmickas su treneriu Jevgenijumi Izmodenovu
Tomas Kuzmickas su treneriu Jevgenijumi Izmodenovu / Organizatorių nuotr.
Temos: 1 Gimnastika

Sekmadienį rungties ant skersinio finale, surinkęs 13.866 balo, lietuvis pelnė bronzą.

Nugalėjo japonas Naoto Hayasaka (14.333), antrąją vietą iškovojo kroatas Antonas Kovačevičius (14.000).

Šios rungties kvalifikacijoje T.Kuzmickas buvo ketvirtas (13.766).

Kitas Lietuvos gimnastas, olimpietis Robertas Tvorogalas dėl traumos iš varžybų Baku pasitraukė.

Primename, jog šeštadienį T.Kuzmickas buvo geriausias atlikdamas laisvuosius pratimus.

Pirmadienį gimnastai išvyks į Kataro sostinę Dohą, kur vyks kitas pasaulio taurės etapas.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas