2015 09 21

Gintarė Venčkauskaitė bei Aurelija Tamašauskaitė – pasaulio biatlo ir triatlo čempionės

Gruzijos mieste Batumyje įvyko 2015 metų pasaulio biatlo (1,5 km bėgimas; 200 m plaukimas jūroje (100 metrų pirmyn ir 100 metrų atgal) ir dar 1,5 km bėgimas) ir triatlo (4 ratai: šaudymas, 100 metrų plaukimas ir 800 m bėgimas) čempionatai, kuriuos surengė Tarptautinė šiuolaikinės penkiakovės sąjunga (UIPM).
Gintarė Venčkauskaitė
Gintarė Venčkauskaitė / Alfredo Pliadžio nuotr.

Varžybose dalyvavusios Gintarė Venčkauskaitė, Karolina Gužauskaitė ir Aurelija Tamašauskaitė namo parveš keturis apdovanojimus.

Pasak Lietuvos šiuolaikinės penkiakovės sporto federacijos pranešimo, suaugusiųjų triatlo pasaulio čempione tapo G.Venčkauskaitė. 22 metų kaunietė aplenkė prizininkėmis tapusias austrę Niną Waldner ir gruzinę Nataliją Biačevą.

Biatlo suaugusiųjų varžybas laimėjo 19-metė A.Tamašauskaitė. Finiše ji aplenkė dvi Pietų Afrikos Respublikos atstoves – Cindy Schwulst ir Teresą Richards.

A.Tamašauskaitė laimėjo ir triatlo merginų jaunimo varžybas, o jų vicečempione tapo K.Gužauskaitė. Trečiąją vietą šioje rungtyje užėmė italė Nicole Campaner.