Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Girstučio plaukimo centras“ skelbia karą vyrams su šortais

Gristučio baseino iškaba
Skaitytojo nuotr. / Gristučio baseino iškaba
Šaltinis: 15min
0
A A

Ant „Girstučio plaukimo centro“ durų užrašas skelbia, kad nuo šiol vyrai su šortais į baseiną neįleidžiami. Maža, to – jei kuris nors netyčia prasmuktų į baseiną vilkėdamas ne glaudes, o šortus – būtų tuoj pat išvarytas ir pinigai už nevykusį apsilankymą, kaip rašoma skelbime, grąžinti nebūtų.

15min.lt redakcija gavo nustebusio skaitytojo laišką. Linksmai su šeima norėjęs praleisti laiką „Girstučio plaukimo centre“ vyras buvo nemaloniai nustebintas – priėjęs prie durų išvydo lapą su tokiu tekstu:

„KARAS ŠORTAMS. Nuo šios dienos vyrai (vaikai) su sportiniais pliažo šortais ir kitokiais šortais į baseiną NEĮLEIDŽIAMI. Pasiteisinimai – nepriimami. Jeigu įeisite į baseiną – būsite išprašyti išeiti, o pinigai negrąžinami. Ačiū, kad laikotės higienos normų. Administracija.“

15min.lt susisiekus su „Girstučio plaukimo centru“, administratorė pareiškė, kad minėtoji vidaus taisyklė galioja jau nuo liepos 1 d. Kadangi jos nesilaikyta, imtasi griežtesnių priemonių.

Baseino vidaus taisyklėse nurodyta: Lankytojai privalo turėti maudymosi aprangą: vyrai
– glaudes, moterys – maudymosi kostiumėlius. Taip pat privalo turėti muilą, plaušinę, rankšluostį, šlepetes, privaloma užsidėti maudymosi kepuraitę (išskyrus žmones, turinčius trumpus plaukus.)

Paklausus moters, kur būtent galima būtų pasiskaityti apie draudimus, ji tiesiog atsakė: „Sakoma, kad su glaudėmis, o ne su šortais. Tai nurodyta yra direktoriaus ir pavaduotojos. Visų pirma dėl higienos reikalavimų, nes vasarą, pavyzdžiui, ateina vaikinai iš Lampėdžių su šortais, smėlio pilna. Visos sūkurinės vonios buvo pilnos smėlio.“

Taip pat administratorė teigė, kad tai daroma ir dėl saugumo. Mat vyrai, vaikščiodami su šortais, kuriuos, kai išlipa iš baseino, net gręžti galima, prineša visur vandens. O belakstantys vaikai po to susižeidžia ir tenka kviesti greitąsias.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką