2014 10 01

„Granito-Gajos-Kario“ rankininkams – nervų karas

Lietuvos rankinio lygos čempionate toliau užtikrintomis pergalėmis į priekį žingsniuoja Klaipėdos „Dragūnas“ ir Vilniaus VHC „Šviesa“. Šios ekipos antrajame čempionato ture savo varžovus įveikė didesniais nei 10 įvarčių skirtumais. O prie favoritų priskiriamiems Kauno „Granito-Gajos-Kario“ rankininkams trečiadienį teko kaip reikiant paprakaituoti.
Kauno „Granito-Kario“ ekipa įveikė „Vilnių“
Kauno „Granito-Kario“ ekipa įveikė „Vilnių“ / Lietuvos rankinio lyga
Temos: 2 Kariai Rankinis

Kauniečiai išvykos rungtynėse vos 1 įvarčio skirtumu – 30:29 (14:10) nugalėjo HC „Vilnius“ ekipą.

„Granitas-Gaja-Karys“ 34 rungtynių minutę pirmavo 6 įvarčių skirtumu – 18:12, tačiau paskutinės susitikimo sekundės buvo itin karštos. Vilniečiai parodė charakterį ir 55 dvikovos minutę persvėrė rezultatą savo naudai – 27:26. Tada jau virė tikras nervų karas.

„Vilnius“ 58 minutę po Mariaus Panavo 7 m baudinio dar pirmavo 29:28, tačiau kitoje atakoje Kauno ekipos narys Edvinas Balčiūnas realizavo 7 m baudinį ir išlygino rezultatą – 29:29, o paskutinėmis sekundėmis vienintelį ir pergalingą šiose rungtynėse savo įvartį pelnė granitietis Lukas Sutkus.

„Granitos-Gajos-Kario“ gretose išsiskyrė Edvinas Balčiūnas, įmetęs 6 įvarčius (1 iš 7 m), Vaidas Drevinskas ir Valdas Jarukas pridėjo po 5, Modestas Štarolis – 4 įv.

„Vilniaus“ komandą tempė Jūris Aganauskas, įmetęs 8 įvarčius (2 iš 7 m), Marius Panavas pridėjo 5 (2 iš 7 m), Tadas Padolskis ir Mindaugas Agurkis – po 4 įv.

„Dragūnas“ sutriuškino „Uteną“

Penkiskart Lietuvos čempionas „Dragūnas“ Klaipėdoje rezultatu 39:16 (20:6) sutriuškino praėjusį sezoną paskutinėje vietoje likusią ir šiemet žūtbūt iš dugno norinčią pakilti HC „Utena“ ekipą.

Klaipėdos ekipą į pergalę vedė Lukas Jurys, įmetęs 6 įvarčius (1 iš 7 m), Mindaugas Meškauskas ir Arvydas Bučius pridėjo po 5, Lukas Simėnas, Jonas Geryba ir Lukas Juškėnas – po 4 įv.

Iš Uteniškių komandos išsiskyrė Tomas Čiužas, įmetęs 5 įvarčius (1 iš 7 m), Larolis Markauskas pridėjo 4, Linas Viktorinas – 3 įv.

VHC „Šviesa“ pamokė šiauliečius

Lietuvos vicečempionai Vilniaus VHC „Šviesa“ rankininkai savų žiūrovų akivaizdoje rezultatu 36:27 (19:13) palaužė Šiaulių SM „Dubysos-Gubernijos“ ekipą.

Vilniečių gretose nesustabdomas buvo Valdas Drabavičius, įmetęs 7 įvarčius, Rosvaldas Ramunis, Artūras Švilpa ir Jovydas Jurašius pridėjo po 4, Tomas Bernatavičius, Mindaugas Sukackas ir Laurynas Pacevičius – po 3 įv.

Šiaulių komandoje lyderio vaidmens ėmėsi Mindaugas Nakvosas, įmetęs 7 įvarčius (3 iš 7 m), Tomas Klungevičius pridėjo 5, Arminas Milaknis, Tautvydas Damašauskas ir Rokas Zdanavičius – po 3 įv.

Rankinio lygos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Klaipėdos „Dragūnas“ 2 2 0 0 68:37 4

2. Vilniaus VHC „Šviesa“ 2 2 0 0 74:54 4

3. Kauno „Granitas-Gaja-Karys“ 2 2 0 0 59:46 4

4. Alytaus „Almeida-Stronglasas“ 1 1 0 0 33:20 2

5. Varėnos „Ūla“ 1 1 0 0 34:25 2

6. Pasvalio „Rankininkas-SM“ 1 0 0 1 21:29 0

7. Vilniaus HC „Vilnius“ 2 0 0 2 54:64 0

8. Kauno LSU 1 0 0 1 17:29 0